Domů » Bleskovky » Proměňte svůj Android v iPhone X: ušetříte 30 tisíc a přijdete o kus displeje

Proměňte svůj Android v iPhone X: ušetříte 30 tisíc a přijdete o kus displeje

iPhone X byl jednoznačně nejžhavějším tématem tohoto týdne, Applu se opět podařilo vzbudit emoce, které nemusí být pouze kladné. Kontroverzním prvkem iPhonu X je například nahrazení senzoru Touch ID snímačem obličeje Face ID a jeho umístění do výřezu displeje v horní části obrazovky. Tento výřez ubírá displeji místo, což může být nejviditelnější například při sledování videa nebo hraní her.

iPhone X v redakci? Ale kdeže, tohle je Galaxy S8 s bláznivou aplikací :-)
iPhone X v redakci? Ale kdeže, tohle je Galaxy S8 s bláznivou aplikací :-)

Pokud vlastníte telefon s Androidem a chcete si alespoň trochu připadat jako majitel iPhone X, můžete si stáhnout recesistickou aplikaci Smartphone Upgrader 2017, která vám dovolí proměnit domovskou obrazovku na iPhone X nebo Essential Phone jednoduše tím, že vás připraví o část aktivní plochy displeje, a to jak horním výřezem, tak zaoblením ostatních rohů.

Aplikace je k dispozici zdarma, pro svůj chod vyžaduje Android ve verzi 5.0 a novější; na Google Play má hodnocení téměř pět hvězdiček.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

21 komentářů

 1. Už to jdu vyzkoušet!!! ????

 2. Nevidím.duvod chtít mít na telefonu prostředí jako.ma.iPhone.
  Proti tomu přístroji ani Apple.nic nemám, vid montere ve flanelce, al když jej budu chtít tak si ho.koupim.a tě částky rozhodně.litovst nebudu.
  Je že nekoupím z toho důvodu že jsem.se stávající MotoX 2014 max spokojené a ta mánie střídání mobilu mě už nadobro pustila a ostatne smarty jako takové.

 3. Opravdu ptákovina, tak touto aplikací si vynahradím oříznutý displej a ještě ušetřím 30t super :-D

 4. nedodávají k tomu samolepky nažraného jabka? že bych si ze zadu přelepil to logo samsung, aby to bylo autentičtější..

 5. Wow, hodnocení téměř 5 hvězd, to se nedivím, když si to stáhlo 40 lidí…

 6. Je to totálně k ničemu. Nic to nedělá kromě urvání rohů.????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

  • Samozrejme ty di.li.no co by to malo dobyť? Pod celo telefónu ktoré bude mat minimálne 1,5cm na bežnom telefóne aj viac ti este prida ďalší 0,5-1cm vyrez

 7. Ale spodní rohy mám pořád hranatý

 8. Oh bože…. a nikomu nevadí, že tam má pořád Android a zařízení úplně jiné kvality?
  Pokud jde jen o ten výrěz a rohy tak si to přelepte černou izolačkou a je to.

  ????????????????????????

 9. Já si radši letos na vánoce koupím originál iphone X a takové androidi hrátky ponechám lidem kteří by iphone chtěli ale na něj nemají.

 10. Karel nebude troškař a koupí si rovnou dva hned ty s tou 256 GB pamětí za 34 500,- aby dostal množstevní slevu

 11. Ten vyrez na iphoneX je minimálny. Samsung ma ten vyrez rovnaký na foťák akurát je do konca od hrany po hranu. IPhone ten vydrž využíva na info o stave systému… Za chvilu to budú kopírovať všetci, aj Samsung… Ste trápny ked bez rozmaslania len hejtujete

 12. Vyzkoušeno na Note 4. Děkuji, Apple nechci ani za 1 Kč????

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).