Domů » Bleskovky » Proměňte svůj Android v iPhone X: ušetříte 30 tisíc a přijdete o kus displeje

Proměňte svůj Android v iPhone X: ušetříte 30 tisíc a přijdete o kus displeje

iPhone X byl jednoznačně nejžhavějším tématem tohoto týdne, Applu se opět podařilo vzbudit emoce, které nemusí být pouze kladné. Kontroverzním prvkem iPhonu X je například nahrazení senzoru Touch ID snímačem obličeje Face ID a jeho umístění do výřezu displeje v horní části obrazovky. Tento výřez ubírá displeji místo, což může být nejviditelnější například při sledování videa nebo hraní her.

iPhone X v redakci? Ale kdeže, tohle je Galaxy S8 s bláznivou aplikací :-)
iPhone X v redakci? Ale kdeže, tohle je Galaxy S8 s bláznivou aplikací :-)

Pokud vlastníte telefon s Androidem a chcete si alespoň trochu připadat jako majitel iPhone X, můžete si stáhnout recesistickou aplikaci Smartphone Upgrader 2017, která vám dovolí proměnit domovskou obrazovku na iPhone X nebo Essential Phone jednoduše tím, že vás připraví o část aktivní plochy displeje, a to jak horním výřezem, tak zaoblením ostatních rohů.

Aplikace je k dispozici zdarma, pro svůj chod vyžaduje Android ve verzi 5.0 a novější; na Google Play má hodnocení téměř pět hvězdiček.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
21 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments