TOPlist

Prohlédněte si Android Ice Cream Sandwich na uniklém videu

Představte si, že si koupíte nový telefon skrze některý z aukčních portálů a když vám balíček dorazí a vy přístroj zapnete, přivítá vás zcela neznámá verze systému. Přesně to se stalo jednomu štastlivci v USA, který si ze serveru eBay.com objednal Nexus S, ve kterém byla naflashována vývojová verze chystaného Androidu s kódovým označením Ice Cream Sandwich.

2011/AndroidICS.jpg

Překvapený majitel nelenil a telefon natočil na video, které se následně objevilo na serveru Engadget. Kvalita sice není příliš dobrá, ale pro představu o tom, jak bude další verze Androidu vypadat, to bohatě stačí. Spousta věcí ještě může být jinak, protože podle čísla buildu nelze poznat ze kdy ROM pochází. Změn je spousta – odlišná obrazovka uzamčeného zařízení, nová podoba seznamu aplikací, vylepšené notifikace či upravená podoba nabídky nastavení. Nová verze Androidu by měla být oficiálně představena v následujcích týdnech a společně s ní se dočkáme i dalšího referenčního telefonu Nexus Prime.

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku