Domů » Bleskovky » Prohlédněte si Android Ice Cream Sandwich na uniklém videu

Prohlédněte si Android Ice Cream Sandwich na uniklém videu

Představte si, že si koupíte nový telefon skrze některý z aukčních portálů a když vám balíček dorazí a vy přístroj zapnete, přivítá vás zcela neznámá verze systému. Přesně to se stalo jednomu štastlivci v USA, který si ze serveru eBay.com objednal Nexus S, ve kterém byla naflashována vývojová verze chystaného Androidu s kódovým označením Ice Cream Sandwich.

2011/AndroidICS.jpg

Překvapený majitel nelenil a telefon natočil na video, které se následně objevilo na serveru Engadget. Kvalita sice není příliš dobrá, ale pro představu o tom, jak bude další verze Androidu vypadat, to bohatě stačí. Spousta věcí ještě může být jinak, protože podle čísla buildu nelze poznat ze kdy ROM pochází. Změn je spousta – odlišná obrazovka uzamčeného zařízení, nová podoba seznamu aplikací, vylepšené notifikace či upravená podoba nabídky nastavení. Nová verze Androidu by měla být oficiálně představena v následujcích týdnech a společně s ní se dočkáme i dalšího referenčního telefonu Nexus Prime.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

6 komentářů

 1. Mne to pride ako fake… nieco ako 2.3 skin z xda :)

 2. mneto pride teiž ako len skin ..a dosť nepodareny… dufam že predstavia neoičo nove..originalne .. :) aj ked si to vyrobcovia prisosobia sebe .. :D

 3. Na XDA se resi, ze mu ho Google na dalku resetoval do tovarniho nastaveni a o ICS prisel :)

  • Tak to je síla. Ono se spekulovalo, jestli to náhodou není řízený leak od Google, ale pokud takhle na dálku resetovali telefon, tak tomu tak opravdu nebude. Škoda, že autor nestihl udělat dump ROMky :)

 4. Jindřich Veselý

  Tak nevypada to vubec zle. Sem docela zvedavej na oficialni predstaveni :)

 5. Na tohle se těším – ani ne tak vzhledově, ten si stejně ukuchtím sám, jako po větší výdrži na baterii a tedy lepší práci s dvoujádrovýma procesorama…

  Uvidíme, co nový Android přinese, konkurence tu je, takže věřím, že se řada větší zlepší. Už teď je to velmi dobrý systém :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).