Domů » Bleskovky » Příští update OnePlus 5 přinese stabilizaci 4K videa. Android O dostane ještě do konce roku

Příští update OnePlus 5 přinese stabilizaci 4K videa. Android O dostane ještě do konce roku

Včera se oficiálně začal prodávat nový smartphone OnePlus 5, který za cenu startující na 499 EUR (asi 13 200 korun) nabízí výbavu vlajkových lodí, pouze s několika drobnými ústupky, které ředitel společnosti umí obhájit.

Vypadá jako iPhone, není voděodolný a podvádí v testech. Šéf značky obhajuje OnePlus 5

Server PhoneArena před nedávnem odhalil, že OnePlus 5 mizerně stabilizuje 4K video (více informací), pravda je ovšem taková, že jej nestabilizuje vůbec. Potvrdili to zástupci firmy v diskuzi na síti Reddit, kde zároveň přislíbili aktualizaci, která elektronickou stabilizaci 4K videa doplní. Údajně byla plánována již dříve, ale nestihla se do zahájení prodeje zařízení implementovat; na místo toho tým pracoval na stabilizaci selfie kamerky. V noci na dnešek dostal OnePlus 5 malou aktualizaci, která má odstraňovat problémy s Wi-Fi připojením, s nímž měli někteří uživatelé problémy.

Zástupci OnePlus zároveň na Redditu přislíbili aktualizaci na Android O, a to nejen pro současnou vlajkovou loď, ale i pro loňské modely OnePlus 3 a 3T, oba ji mají dostat ještě do konce letošního roku. Majitelé staršího OnePlus 2 budou zklamáni, jejich telefon oficiální cestou nový Android nedostane a „zamrzne“ na Marshmallow.

OnePlus 2 dorazil na konečnou: nedostane ani Nougat, natož Android 8.0

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments