Domů » Bleskovky » Příjemné překvapení: nový iPad Pro zákazníkovi dorazil s předstihem

Příjemné překvapení: nový iPad Pro zákazníkovi dorazil s předstihem

Po představení nového iPadu Pro na letošní první tiskové konferenci Applu jsme se rovněž dozvěděli datum zahájení prodeje, které bylo stanoveno na 21. května. Co ale platí pro oficiální Apple Store, nemusí vždy nutně platit pro jiné řetězce, které často vinou interní chyby zašlou šťastnému zákazníkovi produkt mnohem dříve, než by měly.

ipad pro
Fotografie balení nového iPadu Pro

To je případ uživatele PeterDragon50, který se na síti Reddit pochlubil, že 12,9″ iPad Pro objednaný z řetězce Furniture Mart v americkém státě Nebraska si už vyzvedl na pobočce. Obdobnou situaci zahlásil na Redditu také uživatel s přezdívkou EddieBombay, který se k novém iPadu Pro rovněž dostal dříve, než měl Apple v plánu.

ipad pro benchmark
PeterDragon50 nelenil a hned udělal první benchmark

V České republice je nicméně situace obdobná jako ve zbytku světa, který už takové štěstí nemá. Zájemci si iPad Pro mohli předobjednat s tím, že jim dorazí nejdříve v druhé polovině května. V současné době jsou veškeré kapacity vyčerpány a noví zájemci o iPad Pro si budou muset počkat o něco déle. Pokud jste si ovšem stihli iPad Pro předobjednat, příliš nedoufejte, že by se do vašich rukou dostal dříve.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Diskuze k článku

  1. Tak to musel samou radostí skočit z okna.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).