Domů » Bleskovky » Prémiový telefon si zaslouží prémiový obal: Samsung chystá pro Galaxy S8 kryt z alcantary

Prémiový telefon si zaslouží prémiový obal: Samsung chystá pro Galaxy S8 kryt z alcantary

Společnost Samsung chystá v dohledné době (spekuluje se o konci února/začátku března) představení vlajkové lodi Galaxy S8 a nyní na povrch vyplouvají nové informace ohledně příslušenství. Zatímco Samsung pro řadu Galaxy S6 & S7 přichystal pestrou řadu dokoupitelných položek, jako například kryty View Cover, LED View Cover, Flip Wallet Cover či speciální hardwarovou klávesnici Keyboard Cover, pro chystaný model Galaxy S8 by měl být připraven také speciální prémiový kryt (Protective Cover) z kůže/látky alcantara.

galaxy-s7-clear-view-cover-720x405

Ačkoliv na trhu zcela jistě existují zajímavější a exkluzivnější obaly, alcantara je látka podobná semišové kůži a je prodyšná, ohebná, nemačkavá a odolná proti opotřebení – používá se například na potahy v automobilech či v oděvnictví. Ve výsledku by se tak mohlo jednat o poměrně praktický kryt, který i něco vydrží.

alcantatra_lg
Z alcantary se vyrábí například potahy sedaček

Kromě zmíněného prémiového obalu by měla pospolu s Galaxy S8 společnost Samsung prodávat také tzv. Backpack, nebo-li kryt se zabudovanou baterií s kapacitou 2 600 mAh, a také multimediální dock, který rozšíří konektivitu smartphonu. Jaké budou ceny prozatím nevíme.

Xaver Jandura

Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.

7 komentářů

  1. Hlavně aby S8 byl dělo.

  2. No ceny samozřejmě budou vysoké jak kráááva.

  3. Hlavně aby Alcantara byla nehořlavá

  4. A bude ta alcantra i v barve dynamite red? :D

  5. Neviem, ci je alcantara dobry material na puzdro. Do vrecka a z vrecka pojde asi dost tazko. Ale mozno to poriadne otestuju.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).