Domů » Bleskovky » Premiéra OnePlus 6 se blíží. Máme pro vás novou fotografii

Premiéra OnePlus 6 se blíží. Máme pro vás novou fotografii

Blíží se příchod OnePlus 6 a my se můžeme podívat, jak novinka v reálu vypadá. Odhaleny byly také přibližné ceny, které oproti předchozí generaci trochu povyrostou.

V tomto týdnu se také na internet dostal obrázek odhalující výřez ve vrchní části širokoúhlého displeje, který bude po vzoru ostatních výrobců zabírat většinu přední strany. Na rozsvíceném displeji je možno si povšimnout specifikaci, že procesorem bude nejnovější Snapdragon 845. Spekuluje se o použití čtečky otisku prstů umístěnou pod displejem, duální fotoaparát a baterie o kapacitě 3 450 mAh.

Takto bude vypadat nový OnePlus 6

Přijdou rovnou tři varianty, které se od sebe budou odlišovat velikostí operační paměti, vnitřního úložiště a také cenou. Základní variantu s 64GB úložištěm a 6 GB RAM si bude výrobce cenit na 427 euro (10,5 tis. Kč), verzi se 128 GB ROM/8GB RAM na 490 euro (12,5 tis. Kč) a vrcholnou variantu 256 GB ROM/8GB RAM na 565 euro (14,5 tis. Kč). Spolu s telefonem by měly být představeny i nová bezdrátová sluchátka, jejichž cenu prozatím neznáme. Představení se uskuteční s největší pravděpodobností v květnu či počátkem června.

David Skopal

Redaktor SMARTmania.cz a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).