Domů » Bleskovky » Překvapivé prvenství? Vivo zřejmě příští týden představí smartphone s čtečkou přímo v displeji

Překvapivé prvenství? Vivo zřejmě příští týden představí smartphone s čtečkou přímo v displeji

Čtečka otisků prstů ukrytá pod displejem je jednou z nejvíce diskutovaných inovací dneška. Velké technologické společnosti stále živí spekulace, že právě ony budou prvními, komu se čtečku podaří pod displej umístit. Uniklé video naznačilo, že Applu či Samsungu vypálí rybník právě tato méně známá čínská společnost.

Vivo nás láká svým teaserem na MWC v Šanghaji, který zavdává spekulacím o odhalení smartphonu s čtečkou otisků prstů pod displejem. Vzhledem k tomu, že Vivo oficiálně nic nepotvrdilo, budeme si muset počkat. Čekání to nebude dlouhé, neboť představení proběhne už za týden, konkrétně 28. června.

Vivo předběhlo Apple i Samsung. Jako první ukázalo telefon se čtečkou v displeji

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

2 komentářů

  1. DANA MARIE BABISZ

    Čtečku prstů už má dávno Lenovo P2,tak nechápu jak můžete být první.
    D.M.Babisz

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).