Domů » Bleskovky » Přední panel Mi Mix 2 na fotografiích: za dveřmi je nový bezrámečkový rekordman

Přední panel Mi Mix 2 na fotografiích: za dveřmi je nový bezrámečkový rekordman

Společnost Xiaomi představí den před premiérou nových iPhonů svůj nový smartphone Mi Mix 2. Ten se bude chtít stejně jako jeho předchůdce zapsat do dějin smartphonů jako rekordman v maximálním využití čelní plochy displejem, což čínská společnost přímo naznačila v upoutávce.

Nyní se na internetu objevily fotografie čelního panelu Mi Mix 2, která dokazuje skutečně minimální rámečky v okolí displeje; nahoře a po stranách jsou takřka nulové, a ani brada není o moc širší než u konkurence.

Další fotografie čelní strany celého zařízení ukazují, že Mi Mix 2 bude mít královskou výbavu – pohánět jej má nový Qualcomm Snapdragon 836, pro ukládání dat má sloužit 256GB úložiště. Displej se má oproti loňské generaci mírně zmenšit, z 6,4″ na 6,2″, fyzické rozměry by tedy mohly být srovnatelné se Samsungem Galaxy S8+. Samotný zobrazovač má mít zahnuté rohy a rozlišení 1 440 × 2 960 pixelů.

Mi Mix 2 má mít hlavní fotoaparát s rozlišením 20 Mpx, kapacita akumulátoru bude údajně 4 400 mAh. Operačním systémem je podle fotografií MIUI 9 postavený na nejnovějším Androidu 8.0 Oreo. Premiéra Mi Mix 2 se odehraje 11. žáří.

Smartphony značky Xiaomi můžete zakoupit v obchodě Beryko.cz.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments