Galaxy S8: některé displeje mohou mít červený nádech, aktualizace je na cestě

Samsung Galaxy S8 je bezpochyby povedený telefon, avšak ani jemu se nevyhnuly drobné výrobní chyby. Někteří uživatelé z USA a Jižní Koreje, kteří již nové vlajkové Samsungy mají, si stěžují na výrazný červený nádech displeje.

Podle mluvčího Samsungu se má jednat o softwarovou chybu, kdy bylo u vybraných kusů zapomenuto displej řádně barevně vybalancovat. Uživatel má možnost nastavit si vyvážení barev na displeji sám (vytočením *#15987#), pokud ani to nepomůže červený nádech odstranit, doporučuje Samsung návštěvu servisního střediska.Samsun Galaxy S8 recenzeNepřehlédněte

Recenze Samsung Galaxy S8: výkladní skříň výrobce

My doufáme, že se jedná o spíše raritní závadu, která nebude postihovat kusy, které již brzy půjdou do tuzemského prodeje.

Aktualizováno 21. dubna: Samsung by měl v průběhu příštího týdne uvolnit softwarovou aktualizaci, která displej správně zkalibruje a problém s červeným nádechem by tak měl nadobro zmizet.

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Kapitoly článku