Domů » Bleskovky » Před Apple Story začínají postávat první dobrodruzi. Na iPhone X možná budou čekat dlouho

Před Apple Story začínají postávat první dobrodruzi. Na iPhone X možná budou čekat dlouho

Přestože nové iPhony budou odhaleny až dnes večer, lidé už se začínají řadit do front před vybrané Apple Story v touze získat svůj nový jablečný telefon mezi prvními. Tato fotografie například byla pořízena již včera v australském Sydney.

https://twitter.com/lukehopewell/status/907145494694043648

Nutno podotknout, že od doby, co Apple zavedl online registrace, již není nutné před jablečnými obchody tvořit fronty, ale je možné si svůj iPhone předobjednat z domu a vyčkat, až přijde oznámení o možnosti vyzvednutí. Očekává se, že iPhone 8 a 8 Plus budou dostupné příští pátek 22. září, na nejvyšší výroční model iPhone X se zřejmě bude čekat ještě o něco déle.

Smršť novinek o nových iPhonech: co prozradila finální verze iOS 11?

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

22 komentářů

 1. Taky cekam. Je tu docela teplo, takze v poradku a budu mit iPhone jako prvni. Zdravi Radek H.

 2. Tohle nikdy nepochopím….

 3. Já čekám na objednaný Note8, ale abych ještě před prezentaci(když nevím, co čekat a neznám cenu) už tvrdnul venku u kramu, to fakt nedávám.

  • Lidi jsou různí. Jistě je to i u vozů. Ještě není známo, jaký bude nový model vozu, ale jistě už jsou předobjednávky od lidí, kteří to prostě chtějí a hotovo. Podobně u her nebo jdeš na daný film do kina, protože tam prostě je daný režisér/herec/autor bez ohledu, jaké hodnocení to nasbírá. Vždy tomu bylo a bude. Proč se tomu stále dokola divit a plkat o tom je spíš je větší záhada.

  • Mno nevím, když jdu na novej film, obvykle nestojím před kinem deset dní předem, abych počkal, až oznámí, kdy ho budou dávat a pak ještě pár dalších dní, aby mě pustili do sálu jako prvního.

  • No vidíš, pro fans Star Wars vcelku běžné téma:)

  • Bez znalosti termínu, ceny, designu a funkcí je to totálně mimo myšlení, logickej důvod prostě neexistuje

  • czmarty7 (neregistrovaný): Tak nikde není řečeno, že tam čekají na „neznámý“ iPhone X a ne na iPhone 8, u kterého se dá vcelku reálně očekávat design i update (asi obzvláště v oblasti displeje):)
   Já myslím, že to zbytečně hrotíš:) Je to neškodná a úsměvná kratochvíle několika lidí, tak jim to neber. Já jsem si také odstál jednu frontu v předprodeji (PC hra) a bylo to fajn.

  • uni: Tak nadešel velký den že, tak musíš obhajovat nesmysly už od brzkého odpoledne. Fakt je ten, že lidi, co tam stojí, jsou blbečci a splňují bezezbytku označení „iOvce“. Teď konečně, po dvanácti měsících škudlení z vejplat a pár půjčkách se budou moci vytahovat před kamarády.
   A není pravda, že o novém iPhone nic nevíme. My o něm totiž (jako každý rok) víme uplně všechno.

  • Menty: Tak jak tedy: „Bez znalosti termínu, ceny, designu a funkcí“ nebo „víme uplně všechno.“. Dohodněte se kuci:)

  • uni: Tak ještě jednou. Jediný, pro koho tu bude iPhone (jako vždy) překvapení, jsi ty. Termín? Avizováno jako datum prodeje bylo 22. září, vzhledem k minulým letům to dává smysl, plus mínus den nehraje roli. Fuknce? Ale uni :D Přijde mi, že ty zdejší články ani nečteš, jinak už bys taky všechno věděl, že sem chodíš akorát pindat. Cena? Roky byla politika Apple ceny nechat a starší modely zlevnit. Zrovna ty bys to mohl vědět. Design? Osobně bych se rád mýlil, ale už u šestky, když vylezly ven makety, tak nikdo neveřil tomu, jak odporné to je, ve výsledku to ale byla maketa naprosto přesná. A ještě jednou, rád bych se mýlil, ale Apple už nás roky ničím nepřekvapil, ani letos nás podle mě nepřekvapí. Pokud, zejména X, nebude takový hnus, jako nám makety předestřely, tak budu jedině rád. Takže ano, víme všechno.

  • czmarty7 ale existuje. staci sa pozriet ako to po predstaveni Apple smartfonu bolo v roku 2016, 2015, 2014, 2013, 2011 a 2010 a kolko sa ich v dane roky predalo

  • Co s tim ma spolecne kolik kusu se prodalo? Blesk je taky nejprodavanejsi ve sve kategorii, ale pokud by nekdo sel cekat nekolik hodin na nove vydani tak by byl stejne divnej jako nekdo kdo stanuje nekolik dni kvuli telefonu. Proste ano, existuje, jako existuji i jine uchylky, ale je to zkratka divne, a pro zdrave jedince zcela nepredstavitelne.

  • zdravy a hlavne pragmaticky jedinec si cakanim moze slusne zarobit. svoje miesto preda, preda prve kusy iPhonov aj za dvojitu cenu atd atd

  • OMG, za ten cas vice vydelam v zamsestnani. Proc bych si mel vydelavat cekanim ve fronte? Zdravy a pragmaticky jedinec neni odkazanej na takove saskarny:)

  • pro studenta topry

 4. Jak to je se záchodem, to dostavaj pořadní lístky když odejde…?

 5. ivylizanci se uz srocuji
  tak neni k zahozeni zaparit pokemony na lepsim displeji a mit ostrejsi mapu s hajzlikama

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).