Domů » Bleskovky » PP: Nový nástroj pro provedení iOS 8.x untethered jailbreaku na OS X

PP: Nový nástroj pro provedení iOS 8.x untethered jailbreaku na OS X

V polovině prosince se objevil TaiG untethered jailbreak pro iOS 8.1.2, nicméně samotná aplikace byla k dispozici pouze pro systém Windows, uživatelé OS X měli smůlu. Před několika dny ale světlo světa spatřil nový nástroj – PP Jailbreak (untethered), který je pro změnu dostupný pouze pro jablečné počítače.

Utilitu vytvořila skupina, která zatím v jailbreak komunitě není příliš známá, nicméně uživatelé na iClarified a iDownloadBlog už jej stihli otestovat a zatím se nesetkali s žádnými problémy. Pokud tedy o jailbreaku přemýšlíte a nemáte možnost provést jej skrze Windows, mohl by pro vás tento nástroj být vhodným kandidátem. Určený je pro iOS 8 – 8.1.2. Mějte na paměti, že vše provádíte na vlastní nebezpečí a server SMARTmania.cz ani autor článku nenesou zodpovědnost za případné poškození zařízení. PP Jailbreak můžete stahovat z této stránky (47 MB).

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).