Pozvánka pro čtenáře: Přijďte na oficiální launch party HTC One (M8) v Praze

Hltáte každou novinku ze světa mobilních technologií a máte rádi značku HTC? Neunikl vám žádný střípek o novince HTC One (M8), kterou jsme vám podrobně představili přímo z Londýna, a chcete si ji vyzkoušet naživo? Pak máte jedinečnou příležitost zúčastnit se jako jeden z několika desítek fanoušků oficiálního představení pro Českou republiku, které v úterý 8. dubna v Praze.

Pokud se na tuhle zajímavou akci chcete dostat, stačí vyplnit krátkou přihlášku, kterou naleznete zde. Všechny vybrané šťastlivce bude české zastoupení společnosti HTC kontaktovat s dalšími pokyny.

Kromě toho, že si tenhle nový model vyzkoušíte, budete mít možnost na akci vyhrát třeba navigaci Sygic pro Android a také se zde můžete potkat s členy naší redakce. Společně s HTC pro vás také chystáme sérii fanouškovských setkání (#HTCmeetup), které proběhnou v Praze, Brně, Plzni a Ostravě a kde se také máte na co těšit. O těchto akcích vám podrobnější informace přineseme během zítřka.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Jeden komentář

  1. Liwstter (neregistrovaný)

    No to je paráda že to bude v Praze viď Pepíku ..zasr. Praha, Viva Brno :-)

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *