Domů » Bleskovky » Pozvánka pro čtenáře: Přijďte na oficiální launch party HTC One (M8) v Praze

Pozvánka pro čtenáře: Přijďte na oficiální launch party HTC One (M8) v Praze

Hltáte každou novinku ze světa mobilních technologií a máte rádi značku HTC? Neunikl vám žádný střípek o novince HTC One (M8), kterou jsme vám podrobně představili přímo z Londýna, a chcete si ji vyzkoušet naživo? Pak máte jedinečnou příležitost zúčastnit se jako jeden z několika desítek fanoušků oficiálního představení pro Českou republiku, které v úterý 8. dubna v Praze.

Pokud se na tuhle zajímavou akci chcete dostat, stačí vyplnit krátkou přihlášku, kterou naleznete zde. Všechny vybrané šťastlivce bude české zastoupení společnosti HTC kontaktovat s dalšími pokyny.

Kromě toho, že si tenhle nový model vyzkoušíte, budete mít možnost na akci vyhrát třeba navigaci Sygic pro Android a také se zde můžete potkat s členy naší redakce. Společně s HTC pro vás také chystáme sérii fanouškovských setkání (#HTCmeetup), které proběhnou v Praze, Brně, Plzni a Ostravě a kde se také máte na co těšit. O těchto akcích vám podrobnější informace přineseme během zítřka.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. No to je paráda že to bude v Praze viď Pepíku ..zasr. Praha, Viva Brno :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).