Domů » Bleskovky » Jak požádat dívku o ruku? Třeba upraveným Androidem v Pixelu 2 (video)

Jak požádat dívku o ruku? Třeba upraveným Androidem v Pixelu 2 (video)

Prsten na dně sklenice šampaňského, výzva v kostce na hokejovém zápase, či požádání o klid v ruchu restaurace… Způsobů, jak požádat svoji milou o roku je mnoho, redaktor serveru Android Central Joe Maring požádal svoji přítelkyni Kennedy skrze smartphone s upravenou ROM.

Recenze Google Pixel 2: vlajková loď plující proti proudu

Předmětem doličným byl Google Pixel 2, který se Joe rozhodl dát své přítelkyni k Vánocům. Nahrál do něj však upravenou CarbonROM (s pomocí jejího tvůrce) s pozměněným instalačním procesem – ten se od prvního kroku tvářil „normálně“, na konec však Joe přidal otázku: „Vezmeš si Joe Marlinga?“.

V případě záporné volby byla předpřipravená odpověď „Zkus to znovu. Myslela jsi Ano?“. V případě kladné volby došlo k úspěšného ukončení instalačního procesu a zobrazení domovské obrazovky s vlastním pozadím a nápisem „Joe a Kennedy se berou“.

CarbonROM setup for proposal

Jak se vánoční překvapení povedlo a jak si Kennedy svůj telefon „nastavila“, si můžete prohlédnout v následujícím videu.

Joe + Kennedy Proposal ❤️

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments