Domů » Bleskovky » Potvrzeno: Žádný iPhone 6SE. Apple zítra představí iPhone 7 a 7 Plus

Potvrzeno: Žádný iPhone 6SE. Apple zítra představí iPhone 7 a 7 Plus

Na konci července se objevila poměrně divoká spekulace, že by letošní iPhony nesly označení 6SE, a to především kvůli tomu, že oba modely přijdou s téměř stejným designem jako loňské verze, navíc Apple tento rukopis drží už třetím rokem a neočekává by se, že by zítřejší premiéra přinesla něco revolučního – Apple spíše bude dohánět konkurenci.

iphone-7-mockup

Na hongkongské verzi webu Apple.com se však v sekci příslušenství objevila sluchátka, která byla zařazena do kategorií „pro iPhone 7“ & „pro iPhone 7 Plus“. Apple tak přímo potvrdil, jaké názvy letošní generace jablečných smartphonů ponese.

iPhone 7 & iPhone 7 Plus potvrzen přímo na webu Applu
iPhone 7 & iPhone 7 Plus potvrzen přímo na webu Applu

Připomínáme, že keynote začíná zítra od 19:00 českého času a Apple ji tradičně bude streamovat online. Přenos bude možné sledovat na této stránce. Kromě nových iPhonů bychom se měli dočkat odhalení 2. generace chytrých hodinek Apple Watch (které možná změní jméno na iWatch).

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
26 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments