Domů » Bleskovky » Potvrzeno: vlajková loď Redmi dostane vysouvací fotoaparát

Potvrzeno: vlajková loď Redmi dostane vysouvací fotoaparát

V posledních dnech se internetu čím dál častěji objevují spekulace a úniky o nové vlajkové lodi společnosti Xiaomi, která by měla přijít na trh pod značkou Redmi. Nedávno jsme vás například informovali, že zařízení dostane výkonný čipset Qualcomm Snapdragon 855. Nyní jsme se však dočkali potvrzení jiné spekulace, a to výsuvné selfie kamery. Její přítomnost potvrdil na čínské sociální síti sám výrobce.

Redmi flagship pop up

Redmi zveřejnilo na platformě Weibo krátkou upoutávku, která odhalila spolupráci se superhrdinským velkofilmem Avengers: Endgame (Že bychom se dočkali i nějaké speciální tematické edice?). V příspěvku stálo, že i když si film svou premiéru už odbyl, na scénu přichází další hvězda v podobě vlajkové lodi Redmi. Přestavení telefonu je tak nejspíše opravdu za rohem.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).