Domů » Bleskovky » Další únik potvrzuje vlajkovou loď Redmi se Snapdragonem 855 a možnou vysouvací kamerou

Další únik potvrzuje vlajkovou loď Redmi se Snapdragonem 855 a možnou vysouvací kamerou

Zvěsti o chystaném telefonu Redmi s čipsetem Qualcomm Snapdragon 855 kolují po internetu již nějaký ten pátek. Z Číny k nám nyní doputoval nový únik, které o dosud neoznámeném telefonu přináší několik dalších detailů. Podle jednoho z uživatelů čínské sociální sítě Weibo nabídne vlajková loď 8 GB RAM a trojici fotoaparátů s 48Mpx rozlišením hlavního snímače.

redmi new flagship specs leak vlajkova lod

Co se týče přední strany zařízení, měli bychom se dočkat 6,39palcového displeje s přední 32Mpx selfie kamerkou. Nedávno jsme vás informovali, že se chystá blíže nespecifikovaný telefon Redmi s předním vysouvacím fotoaparátem. Zda se jedná o stejné zařízení, však není v tuto chvíli jasné.

Tohle je vůbec první fotografie chystaného smartphonu Redmi s výsuvnou selfie kamerkou
Tohle je vůbec první fotografie chystaného smartphonu Redmi s výsuvnou selfie kamerkou

Telefon nabídne trojici zadních fotoaparátů

Zatímco hlavní snímač fotoaparátu by měl být totožný jako v případě modelů Redmi Note 7 (recenze) a Note 7 Pro, společnost mu tentokrát bude dělat sekundární čočko s rozlišením 8 Mpx ve funkci teleobjektivu. Třetí kamera bude širokoúhlá a nabídne rozlišení 13 Mpx. Prvních oficiálních informací bychom se měli dočkat již následující měsíc. Těšíte se?

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Diskuze k článku

  1. Ak bude mať naozaj Snapdragon 855, kvalitnú zadnú širokouhlú kameru (dúfam že nie 8 Mpx senzor, ktorý je v každom druhom telefóne) a cena bude do tých 350€ tak si rýchlo vybuduje pevnú základňu svojich fanúšikov :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).