Domů » Bleskovky » Potvrzeno: Nokia 2 dorazí v listopadu

Potvrzeno: Nokia 2 dorazí v listopadu

Společnost HMD Global letos představila 4 smartphony značky Nokia, do konce roku by však ještě měly dorazit další dva. S jistotou očekáváme low-endový model Nokia 2, který nabídne výbavu pro nenáročné uživatele. Podle oficiálního zastoupení finské Nokie v Myanmaru bude Nokia 2 dostupná v listopadu letošního roku, tzn. že premiéra by se měla odehrát někdy na přelomu října a listopadu.

Novinka by měla disponovat Snapdragonem 212 a RAM pamětí o velikosti 1 GB. Displej by pak měl mít úhlopříčku někde kolem 5 palců a HD (720 x 1280 px) rozlišení. Telefon by měl být poháněn operačním systémem Android ve verzi 7.1 Nougat. Potěšující zprávou je však to, že bychom se zde měli dočkat obří porce baterie, a to rovných 4000 mAh.

Takto bude vypadat Nokia 2

Společně s Nokií 2 by měl být představen ještě vybavenější model, spekuluje se o nové vlajkové lodi Nokia 9.

Nokia 9 na dalším renderu: představena má být společně s Nokií 2

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).