Domů » Bleskovky » Ve světě se dnes začíná prodávat Galaxy S7 v modré barvě. Dostane se i do ČR

Ve světě se dnes začíná prodávat Galaxy S7 v modré barvě. Dostane se i do ČR

Před nedávnem jsme vás informovali o páté barevné variantě modelu Galaxy S7 edge, kterou Samsung v tichosti odhalil na svých webových stránkách. V USA, Kanadě a Jižní Koreji se Blue Coral barva začne prodávat už dnes, tedy 1. listopadu a jak nám potvrdilo české zastoupení značky, modrý Galaxy S7 edge ve 32GB verzi zamíří i na náš trh a doplní tak současné kvarteto černé, stříbrné, zlaté a bílé; přesný termín uvedení však zatím není znám. V redakci odhadujeme, že by se tak mohlo stát ještě do konce tohoto měsíce; Samsung totiž rozhodně bude chtít stihnout předvánoční trh.

blue-coral-galaxy-s7-edge_2

Pro český trh rozhodně plánujeme uvedení nové barevné varianty Blue Coral. Zatím však nemůžeme potvrdit konkrétní termín, kdy se tak stane.“ Ondřej Koubek, PR manažer společnosti Samsung
Samsung Galaxy S7 edge Blue Coral na oficiálním renderu
Samsung Galaxy S7 edge Blue Coral na oficiálním renderu

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

12 komentářů

 1. Uf, takto jsme si oddychli. Toto je vrchol předvánočního marketingu Samsungu?:)

 2. Ve Finsku mají i růžovou verzi

 3. Ja se picnu, modrej samsung :D

 4. Málokterá barva se mi líbí tak, jako tento odstín modré, být to ještě v kombinaci s šedou, třeba boky,nemělo by to jedinou chybu, i tak přemýšlím že do EDGE půjdu.

 5. uuuu, tak tento odtien je nadhera, s kombinaciou krasneho diazjnu s7edge? lahoda :D

 6. Samsung by se mohl pochlapit a jako náhradu Note7 k nám do Vánoc pustit nějaký lepší telefon bez zahnutého displeje s úhlopříčkou nad 5,1 palců. Např. A8, A9, A9pro nebo C9. Výběhový A7(2015) či letošní J7 (bez automatiky jasu či notif.diody) nepočítám mezi lepší telefony.

  • Od začátku kauzy s Note 7 vzývám Note 7 v flat verzi. Bohužel asi marně, protože pokud by Samsung chystal flat verzi, tato by se jmenovala Edge, což nejmenuje, takže ten model měl být ten jeden:( No třeba to ještě přehodnotí, ale otázka je, co mohou stihnout.

  • Pro majitele, kteří odmítají vrátit Note 7 je na 31.10 pripravena nucena aktualizace omezeni nabiti baterie, stejna jako v první vlne.

 7. Samsung uz vobec nemusim ale tato modra je božia :))

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).