Domů » Bleskovky » Potvrzeno: Galaxy S7 edge v listopadu dostane novou barvu

Potvrzeno: Galaxy S7 edge v listopadu dostane novou barvu

Spekulace o nové barvě modelu Galaxy S7 edge oficiálně potvrdil také Samsung přímo na svých webových stránkách. Novinka s označením Galaxy S7 edge 4G+ bude k dispozici v modré Blue Coral varaintě, která doplní kvarteto současných barev. Ve světě se začně prodávat už 5. listopadu a cena za 32GB verzi bude 1098 dolarů. Informace o dostupnosti této verze na českém trhu v tuto chvíli ověřujeme u českého zastoupení značky.

snimek-obrazovky-2016-10-22-v-10-16-52

Původní text článku z 16. 10.

Samsung zřejmě připravuje další barevnou variantu modelu Galaxy S7 & Galaxy S7 edge. Současnou čtveřici barev (černá, stříbrná, zlatá a bílá) by brzy měla doplnit ještě modrá (Blue Coral), o čemž svědčí nově zveřejněná fotografie z továrny ve Vietnamu, kde se telefony kompletují.

Galaxy S7 Blue Coral
Jak se vám líbí Galaxy S7 v modré barvě?

Na snímku je vidět logo amerického operátora Verizon, u kterého by se Blue Coral varianta měla objevit nejdříve. Modrá verze vypadá velice líbivě a Samsung nyní kvůli problémům s Galaxy Note7 potřebuje posílit prodeje Galaxy S7 & Galaxy S7 edge (recenze), proto se uvedení nové barvy jeví jako logický krok a pochybujeme, že na něj Verizon bude mít exkluzivitu, takže je zde velká šance, že by se tato barva mohla v následujících týdnech objevit také na evropském trhu.

galaxy-s7-edge-barvy
Galaxy S7 edge ve všech aktuálně dostupných barvách (zdroj fotografie: AndroidCentral.com)

Jiří Hrma

12 komentářů

  1. Ze všech verzí mi přijde že tato vypadá nejlépe

  2. Zbylo moc modré z řady Note 7, tak uděláme modrej měsíc.:-)

  3. Mimo speciálních edici je kromě výše uvedených barev telefon běžně k dispozici i v růžové.

  4. Vážně nechápu proč někteří výrobci uvádí další barvy již v průběhu prodejů, tohle by si takový Apple nikdy nedovolil :-)

  5. Tak Note 7 už tuhle barvu potřebovat nebude, tak jí využijeme a dáme na S7 a S7 edge :D

  6. Ta modra byla na Note7 velice pekna

  7. Jasná inspirace Honorem 8 :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).