Domů » Bleskovky » Poslali jste přes WhatsApp zprávu omylem? Nově máte více než hodinu na její smazání

Poslali jste přes WhatsApp zprávu omylem? Nově máte více než hodinu na její smazání

Stává se vám, že posíláte zprávy ještě předtím, než si jejich odeslání pořádně rozmyslíte, a poté litujete? WhatsApp vám dává druhou šanci. Od loňského roku bylo možné mazat zprávy až 7 minut po jejich odeslání, nyní se tento interval prodlužuje na 1 hodinu, 8 minut a 16 vteřin.

Proč právě taková neobvyklá doba? Jedná se o 212 vteřin. Pochopitelně možnost mazat zpětně zprávy dává smysl zejména v situacích, kdy si je druhá strana ještě nepřečetla, nebo kdy chcete smazat stopy po konverzaci, kterou by vás poté mohla „vydírat“. Novinka je zatím dostupná pro platformu iOS, brzy se však dostane i na Android.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).