Domů » Bleskovky » Populární Humble Bundle má nové vedení, koupil je mediální gigant IGN

Populární Humble Bundle má nové vedení, koupil je mediální gigant IGN

Snad každý fanoušek nejen indie her alespoň jednou slyšel o službě Humble Bundle. Ta umožňuje zakoupit několik povětšinou stejně tématicky laděných her za výhodnou cenu, přičemž zákazník sám může rozhodnout, kolik ze zaplacené částky půjde vývojářům či na charitu. Tuto službu koupil mediální dům IGN.

Spoluzakladatel a ředitel Jeffrey Rosen řekl, že si vybral IGN, protože „chápou naši vizi, sdílejí naše zaujetí pro hry a propagování skvělého digitálního obsahu zároveň s charitou.“ IGN nemá aktuálně žádné úmysly měnit fungování Humble Bundle, alespoň to konstatoval ve svém prohlášení výkonný viceprezident IGN Mitch Galbraith. „Hlavní myšlenkou je finančně je zajistit a nechat je dělat to, co dělají,“ prohlásil Galbraith.

Razer brzy představí první smartphone: zaměřeno na hry

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).