Sledujte nás na YouTube

Populární hra World of Goo je dostupná v Android Marketu

World of Goo je zábavná logická hra s pokročilou fyzikou, která slavila úspěchy na PC a iOS, je od dnešního dne dostupná také pro zařízení s Androidem ve verzi 2.2 nebo vyšší. Plná verze stojí 58 Kč (Android Market) a pokud se stále nemůžete rozhodnout, zda si tento titul pořídit, stáhněte si nejprve zkušební demo verzi.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

9 komentářů

 1. Skywall (neregistrovaný)

  Super hra. Dvacku bych za to dal, ale 60Kč je moc.

 2. Dextrosan (neregistrovaný)

  Tak už hraju a je to super… za 3 piva spousta zábavy :)

 3. xanthor (neregistrovaný)

  Tak zrovna World of Goo za to opravdu stojí. Navíc po 5. prosinci prý zdraží na $5.

 4. MartinJ (neregistrovaný)

  60 korun je za tuhle hru super cena. Snad se jí dočkám i na WP :)

 5. SMarek (neregistrovaný)

  Skvělá hra, konečně pro moje oblíbené zařízení :))

  A ta muzika z traileru je taky super :D

 6. yxyxyx (neregistrovaný)

  Stejná hratelnost jako na pc :-) Velice chytlavá zábava! Když vyšla na pc a hrál jsem ji tehdy ve škole, všichni na mě nechápavě koukali a ťukali si na čelo, pak jeden vyzkoušel a když jsem po pár dnech začal hrát něco jiného, rozhlídl jsem se po sále a všichni hráli tuhle pecku – nakažlivá :-D – ať žijou indie hry!

 7. johny1913 (neregistrovaný)

  Jedna z njlepší indie her na PC, skvěle hratelná i na androidu!

 8. tomskra (neregistrovaný)

  Nevíte proč mi ji market nenajde na HTC Gratia. (android 2.2) Když jsem zkusil stahnout apk soubor a nainstalovat, tak se zařízení při instalaci restartuje. Jede World of Goo i na HVGA displeji?

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *