Domů » Bleskovky » Populární Battlefield se možná již brzy objeví i ve verzi pro smartphony

Populární Battlefield se možná již brzy objeví i ve verzi pro smartphony

O tom, že u chystaného titulu Battlefield 4 (PC/konzole) budou tablety sloužit na provádění úkonů ve virtuální taktice hry, víme již dlouho. Nyní však prezident EA Frank Gibeau informoval prostřednictvím deníku New York Times o možném vzniku samostatné AAA verze hry pro smartphony.

 

EA společně s vývojářským studiem DICE plánuje vydat Battlefield pro PC a konzole koncem listopadu, což by mohlo být i datum představení smartphone verze. Prozatím není zřejmé, na jakých operačních systémech, vyjma Androidu, Battlefield poběží, v sázce je také iOS. Dá se však očekávat, že by měl měl zvednout příčku akčních her mobilních zařízení hodně vysoko. Díky Frostbite enginu bychom se mohli těšit na skvělou grafiku společně s vynikající hratelností, kterou jsme u dosavadních stříleček postrádali. Doufejme tedy, že se oznámení mobilní verze Battlefieldu dočkáme brzy, srdce nejednoho fanouška akčních her by zaplesalo radostí.

Battlefield 4: Official Single Player Story Trailer

Trailer na desktopovou & konzolovou verzi hry Battlefield 4. Dočkáme se časem podobné grafiky i v mobilní verzi?

Michael Krahulec

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).