Sledujte nás na YouTube

Populární Battlefield se možná již brzy objeví i ve verzi pro smartphony

O tom, že u chystaného titulu Battlefield 4 (PC/konzole) budou tablety sloužit na provádění úkonů ve virtuální taktice hry, víme již dlouho. Nyní však prezident EA Frank Gibeau informoval prostřednictvím deníku New York Times o možném vzniku samostatné AAA verze hry pro smartphony.

 

EA společně s vývojářským studiem DICE plánuje vydat Battlefield pro PC a konzole koncem listopadu, což by mohlo být i datum představení smartphone verze. Prozatím není zřejmé, na jakých operačních systémech, vyjma Androidu, Battlefield poběží, v sázce je také iOS. Dá se však očekávat, že by měl měl zvednout příčku akčních her mobilních zařízení hodně vysoko. Díky Frostbite enginu bychom se mohli těšit na skvělou grafiku společně s vynikající hratelností, kterou jsme u dosavadních stříleček postrádali. Doufejme tedy, že se oznámení mobilní verze Battlefieldu dočkáme brzy, srdce nejednoho fanouška akčních her by zaplesalo radostí.


Trailer na desktopovou & konzolovou verzi hry Battlefield 4. Dočkáme se časem podobné grafiky i v mobilní verzi?

Michael Krahulec

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *