Domů » Bleskovky » Pokémon Go konečně přichází i na Apple Watch, iPhone doma ale nenechávejte

Pokémon Go konečně přichází i na Apple Watch, iPhone doma ale nenechávejte

Hra Pokémon Go se již netěší takové popularitě jako před půl rokem, pokud jste však věrným lovcem pokémonů a pod stromečkem jste našli nové Apple Watch, můžete spojit příjemné s užitečným. Vývojářské studio Niantic totiž vydalo hru i na jablečné hodinky, a tak můžete během procházek a cvičení zdokonalovat a vyvíjet své postavičky, stejně jako získávat věci z PokéStops. Ušetříte si tedy neustálé vyndavání telefonu z kapsy a spostu úkonů obsloužíte přímo z hodinek.

apple-watch_pokemon

Aplikace vás také upozorní na pokémony ve vaší blízkosti, přímo z hodinek však chytit nejdou, bude nutné vytáhnout z kapsy iPhone. Dále budete informování o vylíhnutí nového bojovníka z vajíčka, o získání medaile či jiného ocenění a další funkce se nejspíše chystají. Niantic prý chystá i vlastní nositelnost s displejem, prozatím si však můžete užívat hraní na Apple Watch.

‎Pokémon GO
‎Pokémon GO
Cena: zdarma+

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments