Domů » Bleskovky » Pokémon Go konečně přichází i na Apple Watch, iPhone doma ale nenechávejte

Pokémon Go konečně přichází i na Apple Watch, iPhone doma ale nenechávejte

Hra Pokémon Go se již netěší takové popularitě jako před půl rokem, pokud jste však věrným lovcem pokémonů a pod stromečkem jste našli nové Apple Watch, můžete spojit příjemné s užitečným. Vývojářské studio Niantic totiž vydalo hru i na jablečné hodinky, a tak můžete během procházek a cvičení zdokonalovat a vyvíjet své postavičky, stejně jako získávat věci z PokéStops. Ušetříte si tedy neustálé vyndavání telefonu z kapsy a spostu úkonů obsloužíte přímo z hodinek.

apple-watch_pokemon

Aplikace vás také upozorní na pokémony ve vaší blízkosti, přímo z hodinek však chytit nejdou, bude nutné vytáhnout z kapsy iPhone. Dále budete informování o vylíhnutí nového bojovníka z vajíčka, o získání medaile či jiného ocenění a další funkce se nejspíše chystají. Niantic prý chystá i vlastní nositelnost s displejem, prozatím si však můžete užívat hraní na Apple Watch.

‎Pokémon GO
Cena: zdarma+

David Preiss

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).