Podívejte se na povedený koncept iPhone 8 se speciálním dotykovým panelem

Jedním z nejočekávanějších telefonů letošního roku je zcela jistě iPhone 8, a tak není divu, že je tento dosud nepředstavený přístroj neustále středem pozornosti. Grafik AlHasan Husni posbíral všechny uniklé informace a vytvořil zajímavý koncept s pravděpodobným vzhledem telefonu.

Podle posledních zpráv víme, že by iPhone 8 mohl být dostupný ve třech verzích – klasická, verze Plus a speciální varianta s 5,8palcovým zahnutým OLED displejem (iPhone X nebo iPhone edition).

Ačkoliv vypadá koncept věrohodně a velice pěkně, nejvíce pozornosti poutá speciální dotykový panel na bradě telefonu. Ten by měl rozšířit možnosti ovládání iPhonu a zároveň by v sobě měl mít zabudovanou čtečku otisků prstů Touch ID s haptickou odezvou. V neposlední řadě lze vidět představu designéra o iOS 11, který by měl být po letech obohacen o tzv. Tmavý režim (Dark mode) známý z desktopového systému macOS.

Autor článku
Xaver Jandura
Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.

Kapitoly článku