Podívejte se, jak bude vypadat prostředí od Sony na Xperii Z4 Dual

Sony na letošním MWC v Barceloně neplánuje představit svůj nový vlajkový model Xperia Z4 – dočkat bychom se měli až později, nicméně to neznamená, že by tato chystaná novinka měla upadnout v zapomnění. Na internetu se nyní objevilo několik screenshotů, které mají pocházet právě z nové verze uživatelského prostředí TimeScape pro Android 5.0 Lollipop, a s největší pravděpodobností pocházejí právě z připravované Xperie Z4, konkrétně z verze se dvěma sloty na SIM kartu.

Jeden z obrázků ukazuje, že je zařízení vybavené 64bitovým octa-core procesorem Qualcomm Snapdragon 810 (MSM8994), který doplní grafický akcelerátor Adreno 430 (podrobnosti). Starší prototyp Xperie Z4 mimochodem v GeekBenchi získal 1196 bodů (single-core score), respektive 3576 (multi-core score). Nová verze uživatelského prostředí se drží grafiky Material designu, nicméně v Sony nezapomněli ani na řadu vlastních prvků a vylepšení.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Jeden komentář

  1. Pepa (neregistrovaný)

    Nevím co je na tom, vypadá to jako čistej Lollipop s jinýma barvičkama…

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *