Domů » Bleskovky » Po deseti letech vychází pokračování legendární hry Fruit Ninja

Po deseti letech vychází pokračování legendární hry Fruit Ninja

Od vydání jedné z nejpopulárnějších mobilních her své doby Fruit Ninja uplynulo neuvěřitelných deset let. O dekádu později se však slavná značka vrací s pokračováním, které se bez větší pozornosti zjevilo v obchodech Google Play a App Store. Hra je přitom již nějakou dobu dostupná na vybraných trzích, avšak s příchodem aktualizace na verzi 2.0 je konečně dostupná globálně.

fruit ninja 2

Aktualizace přináší řadu poměrně výrazných změn včetně přepracovaného uživatelského prostředí, lepšího vyvážení herní ekonomiky, nových postav a skinů či novinky v podobě Season Passu, který známe z titulů jako Fortine či PUBG.

Fruit Ninja 2 🍉🍉 - Launch Trailer

Stejně jako v původní hře má hráč za úkol co nejpečlivěji rozsekat létající ovoce. Milovníky jedničky jistě potěší návrat oblíbených herních režimů jako Zen, Arcade a Classic. Ty jsou doplněné o novinky v podobě Minigame Shuffle či rytmického režimu s názvem Fruitar Hero. Nechybí ani online režimy, v nichž v reálném čase změříte síly s bojovníky z celého světa.

‎Fruit Ninja 2
Cena: zdarma+

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

5 komentářů

  1. už to smažím asi 2 hodiny. díky za tip, plán na víkend mám jasnej :)

  2. roztomilymedvidek

    Takova mecovaci blbinka, celkem dobre, hodne zabugovane..

  3. Jo, tohle je pro specifickou skupinu obyvatel. Matlej prstem po displeji, jako opičák. Zábava. IQ brambory.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).