TOPlist

Pixel Watch se ukázaly na veřejnosti. Na zápěstí je měl samotný šéf Googlu

google pixel watch 01

Na konferenci Vox Media Code, která se odehrává v těchto dnech, vystupuje celá řada předních technologických řečníků. Mezi nimi je také Sundar Pichai, generální ředitel Googlu. Ten si vysloužil pozornost médií nikoli kvůli svému projevu, ale kvůli něčemu zcela jinému – svým hodinkám.

Jak si povšimnul novinář Mark Gurman, který je známý především pro své zákulisní informace týkající se Applu, Pichai na svém zápěstí měl chytré hodinky. Ovšem ne jen tak ledajaké. Pokud můžeme věřit jeho bystrému oku, šéf internetového giganta měl na svém zápěstí dosud neuvedené Pixel Watch. Ty budou mít za cíl stanovit nový standard pro hodinky Wear OS a postavit se přímo proti úspěšným Apple Watch.google pixel watch 01Nepřehlédněte

Kolik budou stát Pixel Watch? Google si očividně hodně věří

Gurman neváhal a zveřejnil na svém twitterovém profilu celou řadu snímků, na kterých si můžeme Pichaiovy hodinky prohlédnout. Jestli se skutečně jedná o nepředstavené Pixel Watch, to s jistotou potvrdit nemůžeme, avšak v technologickém světe není neobvyklé, když vysoce postavení pracovníci a šéfové firem používají teprve vyvíjené produkty. Více se o Pixel Watch dozvíme pravděpodobně za měsíc, konkrétně 6. října, na kdy je plánovaná další letošní tiskovka Googlu.

Autor článku Michael Chrobok
Michael Chrobok
Zástupce šéfredaktora, fotograf, hráč. Baví mě baseball, F1, urbanismus, filmy Wese Andersona, moderní umění a rozličné fantasy/sci-fi světy. Nepohrdnu dobrým jídlem, zajímavou knihou či výletem do neznáma.

Kapitoly článku