Domů » Bleskovky » Pixel 4 XL v rukou prvních youtuberů. Známe i datum představení

Pixel 4 XL v rukou prvních youtuberů. Známe i datum představení

Premiéru nových iPhonů již máme za sebou, nyní se čeká na Google a odhalení čtvrté generace smartphonů Pixel. Termín premiéry zatím oficiálně odhalen nebyl, ovšem neoficiálně se dá vyčíst z následujícího renderu, který sdílel obvykle velmi přesný informátor @evleaks.

pixel

Obrázek znázorňuje zamykací obrazovku Pixelu 4, na které se mimo jiné skví datum 15. října a čas 10 hodin. Tento termín by mohl být datem tiskové konference; loňské Pixely byly odhaleny 9. října, předloňské 19. října. Pokud by se Pixely představovaly v Kalifornii, vycházelo by datum tiskovky na 19. hodinu českého času.

Pixel 4 a 4 XL na nových videích

Google tradičně nedokázal své chystané novinky uhlídat, a tak internetem koluje spousta renderů, videí a náhledů na specifikace. Google se rozhodl s těmito úniky nebojovat a sám vypustil do éteru několik střípků, např. design zadního fotoaparátu, který se bude překvapivě podobat tomu v právě představených iPhonech.

pixel 4
Google Pixel 4 na oficiálním renderu

Letošní Pixely se s předstihem dostaly do rukou i k některým vietnamským youtuberům, kteří se již stihli pochlubit svými prvními dojmy.

GOOGLE PIXEL 4 XL GIỐNG HỆT iPHONE...

Mezi odhalené novinky patří například funkce Smooth Display, která umožňuje dynamicky měnit obnovovací frekvenci mezi 60 a 90 Hz. Těšit se také můžeme na funkci Ambient EQ, která bude obdobou True Tone displejů od Apple – bude přizpůsobovat nastavení displeje na základě osvětlení okolního prostředí.

Pixel 4XL Hands on : มาลองจับ Pixel 4XL กันเถอะ

Potvrzené máme také některé hardwarové parametry – menší Pixel bude pohánět čipset Qualcomm Snapdragon 855 s 6 GB RAM, kapacita úložiště bude 128 GB. Známe také parametry fotoaparátů – hlavním snímačem bude Sony IMX363 s rozlišením 12,2 Mpx a objektivem o světelnosti f/1.7. Sekundární kamerka s teleobjektivem bude postavena na 16Mpx čipu Sony IMX481. Selfie kamerka bude postavená na čipu Sony IMX520 s rozlišením 8 Mpx. Takto mají vypadat první testovací snímky:

pixel 4 sample photos 1 pixel 4 sample photos 2 pixel 4 sample photos 3 pixel 4 sample photos 4

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.