Domů » Bleskovky » Unikla TV reklama na Pixel 4. Ve hře je i oranžová varianta

Unikla TV reklama na Pixel 4. Ve hře je i oranžová varianta

Očekávaný telefon Pixel 4 jsme si díky různým únikům mohli prohlédnout v černé a bílé variantě. U těchto dvou barev však Google nekončí a zákazníkům hodlá nabídnout i jednu výraznější barevnou alternativu, kterou si můžete prohlédnout na přiložených fotografiích.

google pixel 4 colors 1

Pixel 4 ve výrazné oranžové barvě?

Oranžový odstín připomíná barvu korálu či lososa a Google pro něj bezpochyby vymyslí přiléhavé jméno. V porovnání se současnými modely Pixel 3 a 3a, které se kromě standardní bílé a černé prezentovaly variantou s jemně narůžovělým odstínem, nabídne Pixel 4 výrazně odvážnější barvu. Do barevného kabátku se však nový Pixel převleče jen napůl. Přední strana telefonu totiž zůstane u všech barevných variant černá.

google pixel 4 colors 2

V černém provedení zůstane také čtvercový „ostrůvek“ s fotoaparátem na zadní straně zařízení. Změnou prošel vzhled zapínacího tlačítka. U přechozí generace dostala každá barevná varianta také unikátní barvu zapínacího tlačítka, což se nyní změní. Podle dostupných fotografií se výrobce rozhodl barvu zapínacího tlačítka u všech variant sjednotit.

Leaked promotional video of Google Pixel 4

Google Pixel 4 unikl i na propagačním videu (zřejmě TV reklama)

Oficiálního data představení nových vlajkových lodí od Googlu jsme se však stále nedočkali, nicméně nově se spekuluje o 15. říjnu.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

19 komentářů

 1. iPhone bych si nekoupil už jenom kvůli vzhledu fotáků na zádech a teď to má i Pixel. Designová tragédie.

  • No áno je to škaredé.
   Nuž ale aspoň bez výrezu v displeji.

   • Za to ma celo jako krava. Fakt se mi nove iPhony nelibi, ale myslim, ze to Pixel, jako kazdym rokem, zase trumfne :/

   • Tak osobně si myslím, že lepší čelo jak kráva, než notch jak kráva. Jelikož notch je jen kompromisní nedokonalé řešení. A baví mě, že Apple je ve všem nejlepší, ale tady se bude bouchat šampaňské, že není nejhorší, ale jen druhý nejhorší :) Myslel jsem, že cíle Apple jsou vyšší, než soupeřit se smartphonem, který vlastní tak jeden člověk z milionu :)

   • Menty: Vidíš, a to si myslíš špatně. Samozřejmě je lepší, pokud se z toho čela dá použít plocha pro zobrazení, tzn. notch.

   • On s nim ale nesouperi :) Sorry ale celo jako krava mi prijde jako uplna definice „kompromisní nedokonalé řešení“. Jinak nevim, kdo ti namlouva, ze je Apple ve vsem nejlepsi, ale pravda to neni:D

   • uni: No, být tebou bych se k tomuto tématu ani nevyjadřoval, není to tak dávno, cos nám tu tvrdil, jak díra zabírá víc místa, jak notch: [odkaz]

    lukass71: No nevím, kdes byl poslední rok a půl, ale vzhledem k tomu, že komentuješ skoro každý příspěvek zde, tak bych čekal, že budeš trochu víc v obraze. :) Navíc my víme, co všechno za senzory Pixel obsahuje? Ne. Notch je taky hnusárna, ale třeba u iPhone je tak velký proto, že obsahuje velké množství senzorů (jakože je to hnus, ale dá se to pochopit).

   • Menty: Však ano. Ale to by chtělo nějakou praxi:) Podívej, kolik z místa na displeji zabere notifybar na displeji s průstřelem a kolik s notch… Jak s děckem.

   • uni: Očividně jste v ústavu matematiku ještě nebrali, tohle vidí i slepý. Screen to body ratio moje slova jen potvrzuje. To je rozdíl mezi námi. Já vycházím z faktů, ty z vlastních polopravd :)

   • Menty: Já z praxe:)

   • uni: Ten byl dobrej :cD A čemu vy studenti katalogů a návštěvníci elektra říkáte praxe?

   • uniNahlásit | 11. 9. 2019 v 15:50
    Menty: Já z praxe:)

    Však píšu – vlastní polopravdy :)

 2. To miluju… s čímkoli přijde apple je nejdřív k smíchu a pak to má každý a považuje to za super záležitost… :D Ještě, že ten apple už léta kupuju a uznávám, jinak by mi to asi bylo s smíchu.

 3. Aha, tak ony to nebyly hnusné makety iPhone, ale Pixelu. No, tak to se média vyznamenala:DDD

 4. Pixel vypadá daleko lépe než iCrap 11 série a i ten camera design není hnusný hlavně to nevypadá jako levná Čína 😂 i když i ta kopie iPhone 11 má lepší vzhled kamer.

  • Tak iCrap urcite zni jako nejaka levna Cina, myslel jsem ze Pixel ma na vic nez konkurovat cinskym napodobeninam s pochybnym jmenem:D

  • Lépe? No jsem zvědav, jak bude Pixel kouzlit s tím jeho setupem bez ultra wide :-/
   Jestli to tam fakt nedali jen proto, že ultra wide neleze do DxO, tak jsou fakt pitomci.

 5. Ten design je ještě mnohem horší než u Iphonů. Vypadá to strašně lacině.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).