Domů » Bleskovky » Unikla TV reklama na Pixel 4. Ve hře je i oranžová varianta

Unikla TV reklama na Pixel 4. Ve hře je i oranžová varianta

Očekávaný telefon Pixel 4 jsme si díky různým únikům mohli prohlédnout v černé a bílé variantě. U těchto dvou barev však Google nekončí a zákazníkům hodlá nabídnout i jednu výraznější barevnou alternativu, kterou si můžete prohlédnout na přiložených fotografiích.

google pixel 4 colors 1

Pixel 4 ve výrazné oranžové barvě?

Oranžový odstín připomíná barvu korálu či lososa a Google pro něj bezpochyby vymyslí přiléhavé jméno. V porovnání se současnými modely Pixel 3 a 3a, které se kromě standardní bílé a černé prezentovaly variantou s jemně narůžovělým odstínem, nabídne Pixel 4 výrazně odvážnější barvu. Do barevného kabátku se však nový Pixel převleče jen napůl. Přední strana telefonu totiž zůstane u všech barevných variant černá.

google pixel 4 colors 2

V černém provedení zůstane také čtvercový „ostrůvek“ s fotoaparátem na zadní straně zařízení. Změnou prošel vzhled zapínacího tlačítka. U přechozí generace dostala každá barevná varianta také unikátní barvu zapínacího tlačítka, což se nyní změní. Podle dostupných fotografií se výrobce rozhodl barvu zapínacího tlačítka u všech variant sjednotit.

Leaked promotional video of Google Pixel 4

Google Pixel 4 unikl i na propagačním videu (zřejmě TV reklama)

Oficiálního data představení nových vlajkových lodí od Googlu jsme se však stále nedočkali, nicméně nově se spekuluje o 15. říjnu.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
19 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments