Domů » Bleskovky » Unikla TV reklama na Pixel 4. Ve hře je i oranžová varianta

Unikla TV reklama na Pixel 4. Ve hře je i oranžová varianta

Očekávaný telefon Pixel 4 jsme si díky různým únikům mohli prohlédnout v černé a bílé variantě. U těchto dvou barev však Google nekončí a zákazníkům hodlá nabídnout i jednu výraznější barevnou alternativu, kterou si můžete prohlédnout na přiložených fotografiích.

google pixel 4 colors 1

Pixel 4 ve výrazné oranžové barvě?

Oranžový odstín připomíná barvu korálu či lososa a Google pro něj bezpochyby vymyslí přiléhavé jméno. V porovnání se současnými modely Pixel 3 a 3a, které se kromě standardní bílé a černé prezentovaly variantou s jemně narůžovělým odstínem, nabídne Pixel 4 výrazně odvážnější barvu. Do barevného kabátku se však nový Pixel převleče jen napůl. Přední strana telefonu totiž zůstane u všech barevných variant černá.

google pixel 4 colors 2

V černém provedení zůstane také čtvercový „ostrůvek“ s fotoaparátem na zadní straně zařízení. Změnou prošel vzhled zapínacího tlačítka. U přechozí generace dostala každá barevná varianta také unikátní barvu zapínacího tlačítka, což se nyní změní. Podle dostupných fotografií se výrobce rozhodl barvu zapínacího tlačítka u všech variant sjednotit.

Google Pixel 4 unikl i na propagačním videu (zřejmě TV reklama)

Oficiálního data představení nových vlajkových lodí od Googlu jsme se však stále nedočkali, nicméně nově se spekuluje o 15. říjnu.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Jarda
Anonym
Jarda
Offline

iPhone bych si nekoupil už jenom kvůli vzhledu fotáků na zádech a teď to má i Pixel. Designová tragédie.

QnX
Anonym
QnX
Offline

No áno je to škaredé.
Nuž ale aspoň bez výrezu v displeji.

lukass71
Uživatel
lukass71
Online

Za to ma celo jako krava. Fakt se mi nove iPhony nelibi, ale myslim, ze to Pixel, jako kazdym rokem, zase trumfne :/

Menty
Uživatel
Menty
Online

Tak osobně si myslím, že lepší čelo jak kráva, než notch jak kráva. Jelikož notch je jen kompromisní nedokonalé řešení. A baví mě, že Apple je ve všem nejlepší, ale tady se bude bouchat šampaňské, že není nejhorší, ale jen druhý nejhorší :) Myslel jsem, že cíle Apple jsou vyšší, než soupeřit se smartphonem, který vlastní tak jeden člověk z milionu :)

uni
Uživatel
uni
Offline

Menty: Vidíš, a to si myslíš špatně. Samozřejmě je lepší, pokud se z toho čela dá použít plocha pro zobrazení, tzn. notch.

lukass71
Uživatel
lukass71
Online

On s nim ale nesouperi :) Sorry ale celo jako krava mi prijde jako uplna definice „kompromisní nedokonalé řešení“. Jinak nevim, kdo ti namlouva, ze je Apple ve vsem nejlepsi, ale pravda to neni:D

Menty
Uživatel
Menty
Online

uni: No, být tebou bych se k tomuto tématu ani nevyjadřoval, není to tak dávno, cos nám tu tvrdil, jak díra zabírá víc místa, jak notch: [odkaz]

lukass71: No nevím, kdes byl poslední rok a půl, ale vzhledem k tomu, že komentuješ skoro každý příspěvek zde, tak bych čekal, že budeš trochu víc v obraze. :) Navíc my víme, co všechno za senzory Pixel obsahuje? Ne. Notch je taky hnusárna, ale třeba u iPhone je tak velký proto, že obsahuje velké množství senzorů (jakože je to hnus, ale dá se to pochopit).

uni
Uživatel
uni
Offline

Menty: Však ano. Ale to by chtělo nějakou praxi:) Podívej, kolik z místa na displeji zabere notifybar na displeji s průstřelem a kolik s notch… Jak s děckem.

Menty
Uživatel
Menty
Online

uni: Očividně jste v ústavu matematiku ještě nebrali, tohle vidí i slepý. Screen to body ratio moje slova jen potvrzuje. To je rozdíl mezi námi. Já vycházím z faktů, ty z vlastních polopravd :)

uni
Uživatel
uni
Offline

Menty: Já z praxe:)

zipiik
Uživatel
zipiik
Offline

uni: Ten byl dobrej :cD A čemu vy studenti katalogů a návštěvníci elektra říkáte praxe?

Menty
Uživatel
Menty
Online

uniNahlásit | 11. 9. 2019 v 15:50
Menty: Já z praxe:)

Však píšu – vlastní polopravdy :)

Erzi
Anonym
Erzi
Offline

To miluju… s čímkoli přijde apple je nejdřív k smíchu a pak to má každý a považuje to za super záležitost… :D Ještě, že ten apple už léta kupuju a uznávám, jinak by mi to asi bylo s smíchu.

QNX
Anonym
QNX
Offline

A to si teraz narážal načo?