Domů » Bleskovky » Pebble Time Round se začaly prodávat v ČR, ostatní modely zlevnily

Pebble Time Round se začaly prodávat v ČR, ostatní modely zlevnily

Na českém trhu se nově začaly prodávat chytré hodinky Pebble Time Round, které jsou zatím nejnovějším počinem tohoto výrobce. Hodinky se vyznačují kulatým tělem a tloušťkou pouze 7,5 mm, díky čemuž by se mělo jednat o vůbec nejtenčí chytré hodinky na světě.

Pebble Time Round

O zobrazování se stará barevný e-paper displej s velmi nízkou spotřebou. Obsluha hodinak probíhá skrze uživatelské prostředí Timeline, pro které je dostupné obrovské množství aplikací a ciferníků. Nezapomnělo se ani na monitorování sportovních funkcí, sledování aktivity či spánku v rámci nástroje Pebble Health, které lze provázat s aplikacemi Apple Health, Google Fit nebo Misfit.

PebbleTimeRound

K dispozici jsou varianty s 14mm a 20mm koženým řemínkem, kovové pásky budou na trhu dostupné později. Hodinky jsou dostupné v oficiálním autorizovaném obchodě na adrese PebbleWatch.cz za cenu 6 399 Kč včetně DPH.

Kromě toho došlo ke snížení cen u ostatních modelů, konkrétně Pebble Classic pořídíte za 2 799 Kč, Pebble Time za 4 699 Kč a Pebble Time Steel za 6 899 Kč včetně DPH.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments