Domů » Bleskovky » Pebble Time Round se začaly prodávat v ČR, ostatní modely zlevnily

Pebble Time Round se začaly prodávat v ČR, ostatní modely zlevnily

Na českém trhu se nově začaly prodávat chytré hodinky Pebble Time Round, které jsou zatím nejnovějším počinem tohoto výrobce. Hodinky se vyznačují kulatým tělem a tloušťkou pouze 7,5 mm, díky čemuž by se mělo jednat o vůbec nejtenčí chytré hodinky na světě.

Pebble Time Round

O zobrazování se stará barevný e-paper displej s velmi nízkou spotřebou. Obsluha hodinak probíhá skrze uživatelské prostředí Timeline, pro které je dostupné obrovské množství aplikací a ciferníků. Nezapomnělo se ani na monitorování sportovních funkcí, sledování aktivity či spánku v rámci nástroje Pebble Health, které lze provázat s aplikacemi Apple Health, Google Fit nebo Misfit.

PebbleTimeRound

K dispozici jsou varianty s 14mm a 20mm koženým řemínkem, kovové pásky budou na trhu dostupné později. Hodinky jsou dostupné v oficiálním autorizovaném obchodě na adrese PebbleWatch.cz za cenu 6 399 Kč včetně DPH.

Kromě toho došlo ke snížení cen u ostatních modelů, konkrétně Pebble Classic pořídíte za 2 799 Kč, Pebble Time za 4 699 Kč a Pebble Time Steel za 6 899 Kč včetně DPH.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

8 komentářů

 1. Martin P. (neregistrovaný)

  Výrobce Pebble nemá zastoupení takže….

  • Zrovna u hodinek toto nevadí, a aplikační základna je více než široká.

  • Martin P. (neregistrovaný)

   To M.BoBo 7.3.2016 v 12:24…. A jak aplikační základně souvisí s tim, že fráze ….Pebble Time Round se začaly prodávat v ČR… je zavádějící nebo až nepravda ?
   Když tady nemají zastoupení, nezačali se prodávat, o nic víc než před pár dny na aukru, ebay , bazoši či jinde. Lépe řečeno vůbec.

  • Martin P. – ale Pebble už v ČR několik týdnů má oficiální zastoupení. Psali o tom i tady na SM, viz [odkaz]

   Stejně tak máš v článku uvedeno, že jsou dostupné v oficiálním autorizovaném obchodě PebbleWatch, takže srovnání s Aukrem nebo eBay je nesmysl… :)

  • Martin P. (neregistrovaný)

   To WhiteRabbit 7.3.2016 v 16:35 :….

   Společnost, která vyrábí Pebble time žádné oficiální zastoupení v ČR nemá. Na [odkaz] česká republika není v News and Press ustanovení té firmy v ČR také zmíněno není..

   To že to sem někdo doveze a prodává nic neznamená. Stejně to je s výrobky Xiaomi , automobily Tesla, v minulosti s Apple a jinými výrobky.

   Jeden největší dovozce a prodejce vydá tikovou zprávu (PR) neznamená oficiální zatopení .

   Slova dovozce , prodejce a zastoupení a oficiální zastoupení nejsou to samé

  • Martin P. – moc se v tom motáš. To, že Pebble nemá v ČR svoji přímou organizační složku neznamená, že zde nemá zastoupení. Má tu zastoupení v podobě oficiálního distributora, který má s Pebble smlouvu o tom, že má na starosti český a slovenský trh.

  • Iggy (neregistrovaný)

   Ale má vývojáře, třeba já jsem naprogramoval pět ciferníků :-D

   [odkaz]

 2. URL pebblewatch.cz směřujete omylem na Heureku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).