Sledujte nás na YouTube

Oreo pro Nokii 8 je za rohem. Ostatní modely se dočkají později

Nokii 8 byste u nás zatím hledali jen těžce, nicméně i tak máme dobré zprávy. Ta by se totiž podle posledních informací měla v nejbližších dnech dočkat aktualizace na nejnovější Android 8.0 Oreo.

Informaci potvrdil Juho Sarvikas, hlavní produktový šéf společnosti HMD, na svém Twitter účtu. Aktualizace se zatím stále nachází ve fázi beta testování a její velikost je celých 1,3 GB. Podle Sarvikase bychom se měli vypuštění aktualizace dočkat v momentu, kdy bude vše odladěno do maximálního detailu. Nokia 8 však nebude jediným modelem, který se dočká nejnovější verze Androidu – s postupem času by se tak mělo dostat i na ostatní modely výrobce.

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *