Opilci dostanou druhou šanci: WhatsApp umožní mazat zprávy po jejich odeslání

Určitě už jste někdy někomu poslali zprávu, které jste posléze litovali; ať už se jednalo o omyl nebo o ostrý text sepsaný pod vlivem emocí či v opilosti. WhatsApp nyní zavádí novinku, která vám v těchto chvílích může zachránit situaci.

Odeslanou zprávu bude možné nově smazat, a to až po dobu 7 minut po jejím odeslání. Zpráva se smaže nejen na vašem zařízení, ale i u příjemce; tomu pak namísto zprávy přijde upozornění, že v konverzaci došlo ke smazání zprávy. Pro fungování této novinky je zapotřebí, aby měly obě strany nainstalovanou poslední verzi aplikace; a alternativními klienty tato funkce nefunguje.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentáře

  1. O tom už se mluvilo asi před dvěma měsíci, určitě užitečné, nicméně když WhatsApp spadá nějakou dobu pod molocha jménem Facebook, proč to poskytovatel neudělá také u FB Messengeru??

  2. Honza (neregistrovaný)

    Koukám, že BBM je pořád oproti Whatsapp docela napřed, co se funkcí týká :)

  3. SLOVovca (neregistrovaný)

    Stejně nechápu k čemu to je dobré. Stejně si příjemce tu zprávu přečte.)
    A když jsem vožralej jako prase, tak nevidím ani na klávesnici , takže zbytečná funkce :)¨

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *