Domů » Bleskovky » OnePlus 8 Pro na první fotografii. Potvrzuje 120Hz displej s otvorem pro selfie kamerku

OnePlus 8 Pro na první fotografii. Potvrzuje 120Hz displej s otvorem pro selfie kamerku

Společnost OnePlus se na nedávném meetingu pro novináře pochlubila novou technologií displeje, na kterou se může těšit chystaný vlajkový smartphone OnePlus 8 Pro. Použitý AMOLED panel bude mít perfektní parametry v čele s Quad HD+ rozlišením a obnovovací frekvencí 120 Hz. Druhou položku potvrzuje i následující fotografie čelní strany OnePlus 8 Pro.

oneplus 1

Obnovovací frekvenci umožní systém Oxygen OS změnit, na výběr bude 60, 90 a 120 Hz. Poslední položka nabídne nejplynulejší přechody, avšak vybere si daň v podobě zvýšené spotřeby energie. Obrázek také potvrzuje, že OnePlus 8 Pro nebude schovávat selfie kameru do výsuvného mechanismu, ale vsadí na otvor v levém horním rohu zobrazovače.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).