Domů » Bleskovky » OnePlus 8 se bude pyšnit jedním z nejlepších mobilních displejů současnosti

OnePlus 8 se bude pyšnit jedním z nejlepších mobilních displejů současnosti

Společnost OnePlus konala dnes v noci v Shenzenu malou tiskovou konferenci pro čínská média, na které odhalila novou technologii displeje určenou do svého příštího vlajkového modelu. Podle prezentace má OnePlus ambice ukázat světu jeden z nejlepších displejů, který se kdy ve smartphonu objevil.

oneplus display 3

Připravovaný „Fluid Display“ má disponovat rozlišením Quad HD+, obnovovací frekvencí 120 Hz a podporou 10-bit HDR. Panel má být přímo v továrnách kalibrován na přesné barvy a má nabídnout automatickou úpravu jasu až v 4 096 krocích (běžné displeje zvládají 1 024 kroků).

oneplus display 1

Displej také bude vybavený vlastním MEMC čipem, která má zabraňovat rozmazání obrazu v pohyblivých scénách. OnePlus se také chlubí rekordní odezvou a ultrarychlou dotykovou vrstvou, která bude snímat prst s frekvencí 240 Hz.

oneplus display 2

Smartphone OnePlus 8 bude představen někdy v druhém čtvrtletí letošního roku, hovoří se i o odlehčené variantě s přídomkem Lite.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments