Domů » Bleskovky » OnePlus 7 nebo 5G na prvním snímku. Zezadu vypadá jako Lumia 1020

OnePlus 7 nebo 5G na prvním snímku. Zezadu vypadá jako Lumia 1020

Letošní smartphony OnePlus 6 a 6T jsou velmi dobře hodnocená zařízení a nepochybujeme, že se i příští rok bude chtít čínská značka vytáhnout. Svědčí o tom i přítomnost jejího šéfa Petera Laua na výroční konferenci Qualcommu, který odhalil, že OnePlus bude mezi prvními výrobci, kteří dostanou do svého telefonu nejnovější čipset Snapdragon 855. Kromě toho OnePlus hodlá už v příštím roce představit jeden z prvních smartphonů s podporou sítí 5G.

Fotomodul jako Lumia 1020

A právě možná jeden z chystaných telefonů OnePlus se objevuje na fotografii, která byla pořízena na interní prezentaci společnosti. Na obrazovce je vyobrazen render dosud neznámého smartphonu, které by mohl být nástupcem OnePlus 6T; stejně vypadající zařízení (nebo jeho maketu) navíc drží sám Pete Lau v pravé části snímku.

Záda telefonu zdobí velký kruhový fotomodul, který dává vzpomenout na Nokii Lumii 1020 nebo na současné smartphony Motorola; je tak možné, že OnePlus rozšíří počet čoček ze dvou na tři a více. Nutno podotknout, že se zřejmě jedná o prototypovou fázi a finální design se může ještě měnit.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments