Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » OnePlus 7 nebo 5G na prvním snímku. Zezadu vypadá jako Lumia 1020

OnePlus 7 nebo 5G na prvním snímku. Zezadu vypadá jako Lumia 1020

Letošní smartphony OnePlus 6 a 6T jsou velmi dobře hodnocená zařízení a nepochybujeme, že se i příští rok bude chtít čínská značka vytáhnout. Svědčí o tom i přítomnost jejího šéfa Petera Laua na výroční konferenci Qualcommu, který odhalil, že OnePlus bude mezi prvními výrobci, kteří dostanou do svého telefonu nejnovější čipset Snapdragon 855. Kromě toho OnePlus hodlá už v příštím roce představit jeden z prvních smartphonů s podporou sítí 5G.

Fotomodul jako Lumia 1020

A právě možná jeden z chystaných telefonů OnePlus se objevuje na fotografii, která byla pořízena na interní prezentaci společnosti. Na obrazovce je vyobrazen render dosud neznámého smartphonu, které by mohl být nástupcem OnePlus 6T; stejně vypadající zařízení (nebo jeho maketu) navíc drží sám Pete Lau v pravé části snímku.

Záda telefonu zdobí velký kruhový fotomodul, který dává vzpomenout na Nokii Lumii 1020 nebo na současné smartphony Motorola; je tak možné, že OnePlus rozšíří počet čoček ze dvou na tři a více. Nutno podotknout, že se zřejmě jedná o prototypovou fázi a finální design se může ještě měnit.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentáře

  1. Vamez (neregistrovaný)

    Nebo jej treba pouziva? …ze by uz nebylo co kopirovat a tak je treba podivat se po jinych, starsich zdrojich?

  2. A nebo to je jen maskování aby si to všichni mysleli .D

    • vml (neregistrovaný)

      Doufám, že je to maskování nebo nějaký prototyp, 1+6 se mi líbí. Dost počítám s tím, že až vyjde tak ho koupím a udělám si v květnu (červnu) před létem velkou radost. Byla by škoda, kdyby takový fajnový telefon získal na zadní straně nepekny detail. Držím klukům z Číny palce, ať se jim ta bestie zase povede.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel