Domů » Bleskovky » OnePlus 6 zná konečně datum své oficiální premiéry

OnePlus 6 zná konečně datum své oficiální premiéry

Společnost OnePlus konečně oznámila termín, kdy představí svůj nový vlajkový model OnePlus 6. Stane se tak v Londýně ve středu 16. května v 17:00.

Tisková konference bude přístupná veřejnosti, OnePlus na ni začne prodávat vstupenky již dnes. Kromě standardní verze bude představena i speciální Avengers edice, která ale patrně bude dostupná pouze na indickém trhu.

OnePlus 6 dorazí ve speciální Avengers edici, potvrzuje výrobce

OnePlus 6 bude perfektně vybavený telefon se skleněnými zády, protáhlým displejem s výřezem, voděodolností a silným hardwarem, který bude v nejvyšší konfiguraci tvořit čipset Qualcomm Snapdragon 845, 8 GB RAM a 256GB úložiště. Výrobce rovněž slibuje velmi povedený fotoaparát, a očekávat můžeme i příznivou cenu, byť oproti minulé generaci zřejmě opět trochu naroste.

OnePlus 6 chce být prémiový. Výrobce prozradil, jaká budou záda

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

6 komentářů

  1. Mohli by konečně dát na výběr, jestli chce uživatel IPS nebo AMOLED. Od doby, co přešli na SHITOLED odmítám Oneplus pořídit, i když 1+5 by se mi třeba líbil.

  2. V okamžiku kdy dají IPS, tak mizím pryč. Zrovna AMOLED pro mě byl největší lákadlo. Mám ho od prosince, každý den v průměru 5h zapnutý displej a nevšiml jsem si žádného, ani sebemenšího náznaku vypálení.

    • Teď tu o Karkulce.

    • Bydlím v Jihlavě. Přijeď se podívat, mile rád to ukážu.

    • Plný jas a bílé pozadí a sebemenší náznak tam není. U stejně využívaného SGS6 EDGE se první duch objevil až po roce a půl využívání.

  3. Mám taky asi 2 měsíce oneplus 5T a je to super mašinka

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).