Domů » Bleskovky » OnePlus 6 dorazí ve speciální Avengers edici, potvrzuje výrobce

OnePlus 6 dorazí ve speciální Avengers edici, potvrzuje výrobce

Už jen dva týdny nás dělí od premiéry smartphonu OnePlus 6, který by měl podle tradice nabídnout dechberoucí parametry za cenu střední třídy. Potvrzen máme výřez v displeji, čipset Qualcomm Snapdragon 845, 8 GB RAM, 256GB paměť a voděodolnost, nyní si ještě můžeme přidat speciální edici pro fanoušky komixových hrdinů od Marvelu.

Značka OnePlus oficiálně oznámila spolupráci se společností Marvel Studios, která letos slaví desetileté výročí. Výsledkem této spolupráce bude tématická edice OnePlus 6 s motivem Avengers, a to mimo jiné na podporu nového filmu Avengers: Infinity War, který se brzy chystá do kin.

Bohužel tato speciální edice bude zřejmě omezena na indický trh, podobně jako nedávná Star Wars edice OnePlus 5T. Fanoušci Avengers a OnePlus se tak budou muset porozhlédnout na internetových bazarech či si udělat výlet do Indie.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. ešte to tak… isť si po oneplus 6-copy iphone do Indie, nas@at!

  2. akurat ze som vsetky od 1 az po OP5T vlastnil ty pošuk

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).