OnePlus 6 dostává aktualizaci na Android 9.0 Pie

Společnost OnePlus vydala softwarovou aktualizaci pro svůj poslední smartphone OnePlus 6, která povyšuje systém OxygenOS na verzi 9.0. Tato verze je založena na nejnovějším Androidu 9.0 Pie.

Tohle je Android P: velký přehled novinek

Majitelé OnePlus 6 (recenze) se tak mohou těšit na všechny novinky z Androidu Pie včetně inovovaného ovládání gesty a nejnovějších bezpečnostních záplat z tohoto měsíce. OxygenOS 9.0 navíc přináší nový režim Nerušit, inovovaný herní režim, možnost zvolit si barvu tématu zcela podle vlastních představ a několik dalších drobností. Aktualizace je distribuována formou OTA a tradičně probíhá ve vlnách, takže pokud vám ji systém ještě nenabízí, nezoufejte, dočkáte se v následujících dnech.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentáře

  1. Martin (neregistrovaný)

    Já mám Mate 10 pro a ten taky obdrží Android 9.0 Pie takže mě to netrápí :)

  2. Elza (neregistrovaný)

    Vše běží hladce a svižně…žádný problém, vynikající kromě např. upraveného vzhledu a bezpečnostní aktualizace je také podrobná kontrola využívání apek baterií s možností nastavení.. atd.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *