OnePlus 6 dostane vyříznutý displej s poměrem stran 19:9 a dechberoucí výkon

Společnost OnePlus hodlá v červnu představit svůj nový vlajkový smartphone nazvaný patrně OnePlus 6. Pod kódovým označením A6000 jej zachytil benchmark AnTuTu a odhalil několik zajímavých informací.

OnePlus 6 má od výrobce dostat širokoúhlý displej s poměrem stran 19:9, přičemž efektivně bude využitelná menší plocha s poměrem stran 18:9. Zbytek bude využitý na „uši“ v horních rozích, uprostřed horní strany se má totiž nacházet výřez po vzoru iPhone X. Je pravděpodobné, že OnePlus 6 bude designově vycházet ze smartphonu Oppo R15, který bude mít premiéru právě dnes.

Benchmark udělil OnePlus 6 skóre 276 510, což je ještě více, než slibuje Xiaomi v upoutávkách na chystaný smartphone Mi Mix 2S. Doufejme, že si OnePlus v benchmarcích nepomáhá podobně jako loni s modelem OnePlus 5.Nepřehlédněte

OnePlus 5 je podvodník: jakmile ucítí benchmark, uměle navyšuje výkon

OnePlus 6 má dále dostat duální fotoaparát umístěný uprostřed skleněných zad, vzadu se má také nacházet čtečka otisků prstů.

Toto je údajná podoba OnePlus 6

OnePlus 5 byl představen na konci června, je možné, že jeho nástupce dorazí o několik týdnů dříve.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku