OnePlus 6 dostane vyříznutý displej s poměrem stran 19:9 a dechberoucí výkon

Společnost OnePlus hodlá v červnu představit svůj nový vlajkový smartphone nazvaný patrně OnePlus 6. Pod kódovým označením A6000 jej zachytil benchmark AnTuTu a odhalil několik zajímavých informací.

OnePlus 6 má od výrobce dostat širokoúhlý displej s poměrem stran 19:9, přičemž efektivně bude využitelná menší plocha s poměrem stran 18:9. Zbytek bude využitý na „uši“ v horních rozích, uprostřed horní strany se má totiž nacházet výřez po vzoru iPhone X. Je pravděpodobné, že OnePlus 6 bude designově vycházet ze smartphonu Oppo R15, který bude mít premiéru právě dnes.

Takto bude vypadat OnePlus R15 s 6,28″ displejem

Benchmark udělil OnePlus 6 skóre 276 510, což je ještě více, než slibuje Xiaomi v upoutávkách na chystaný smartphone Mi Mix 2S. Doufejme, že si OnePlus v benchmarcích nepomáhá podobně jako loni s modelem OnePlus 5.

OnePlus 5 je podvodník: jakmile ucítí benchmark, uměle navyšuje výkon

OnePlus 6 má dále dostat duální fotoaparát umístěný uprostřed skleněných zad, vzadu se má také nacházet čtečka otisků prstů.

Toto je údajná podoba OnePlus 6

OnePlus 5 byl představen na konci června, je možné, že jeho nástupce dorazí o několik týdnů dříve.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

12 komentářů

 1. b-i-k-e-r (neregistrovaný)

  Oppo R15

  • Začíná mě fascinovat kolik je redakce schopna nasekat chyb v tak jednoduchém článku. Výrobce Oneplus a Oppo to vyrábí ve stejné továrně mají stejného majitele, jiný HW ale displeje a tvar telefonu na detaily je stejný. Na příznivce mobilních technologií nic moc.

   Jinak youtube je plné videí o Oppo r15. Tak jak bude vypadat Oneplus 6 je celkem jasné.

 2. proch (neregistrovaný)

  Ona verze Antutu 7xx počítá ty body nějak jinak. Přidává tak o 20 – 25 tis. proti verzi 6xx Na S8+ jsem naměřil 199 tis. A na Tube jsem viděl přes 200.

 3. PetrN (neregistrovaný)

  Že by nezužitkované díly pro iPhone někdo aspoň použil :) Třeba to bude za přijatelnější peníze :)

 4. Martin (neregistrovaný)

  OnePlus R15, No to určitě ne Ale OPPO R15 :D

 5. Carach (neregistrovaný)

  Možná mi to někdo vysvětlí, ale celkově jsem ono „podvádění při benchmarcích“ nepochopil. Pokud je úkolem benchmarku otestovat výkon (nejen) SoC, a OnePlus pak při testování zvýší výkon na maximum, pak není účel splněný? Tedy otestování plného výkonu a potenciálu procesoru (a jiných komponent). Jak je to pak tedy podvod? Snad mi to někdo vysvětlí. :D

  • Petr Šraier (neregistrovaný)

   No tím cílem je přeci otestovat normální maximální výkon a ne maximální výkon, který je maximální akorát při tom benchmarku a jinak se dosáhnout nedá…

 6. Petr Šraier (neregistrovaný)

  No jo, jestli to takhle bude pokračovat, tak mým posledním One Plus bude aktuální One Plus 3t… Čtečka vzadu širokoúhlý displej a skleněná záda to není opravdu nic pro mě…:-(:-(:-(

  • Carda (neregistrovaný)

   Nebo můžeš přejít na tu poslední co byla před nudlí. Taky mě to štve co všichni dělají proto zůstávám furt na starým mobilu není kam přejít vůbec.

  • Oneplus 3T 153 × 75 × 7,4 mm displej 5,5″
   Oneplus 5T 156 × 75 × 7,3 mm displej 6″

   jakápak nudle? ty telefony mají téměř stejné rozměry … a čtečka vepředu je přežitek jak systémová tlačítka, už se s tím smiřte :)

  • a ten poslední kousek
   Oneplus 6 155,3 x 75 x 7,5 mm 6.28″

   Strašná nudle … a ten displej zase udělali vetší … parchanti!!! :D Nokii 5110 na vás holomci!

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *