Domů » Bleskovky » OnePlus 6 dostane vyříznutý displej s poměrem stran 19:9 a dechberoucí výkon

OnePlus 6 dostane vyříznutý displej s poměrem stran 19:9 a dechberoucí výkon

Společnost OnePlus hodlá v červnu představit svůj nový vlajkový smartphone nazvaný patrně OnePlus 6. Pod kódovým označením A6000 jej zachytil benchmark AnTuTu a odhalil několik zajímavých informací.

OnePlus 6 má od výrobce dostat širokoúhlý displej s poměrem stran 19:9, přičemž efektivně bude využitelná menší plocha s poměrem stran 18:9. Zbytek bude využitý na „uši“ v horních rozích, uprostřed horní strany se má totiž nacházet výřez po vzoru iPhone X. Je pravděpodobné, že OnePlus 6 bude designově vycházet ze smartphonu Oppo R15, který bude mít premiéru právě dnes.

Takto bude vypadat OnePlus R15 s 6,28″ displejem

Benchmark udělil OnePlus 6 skóre 276 510, což je ještě více, než slibuje Xiaomi v upoutávkách na chystaný smartphone Mi Mix 2S. Doufejme, že si OnePlus v benchmarcích nepomáhá podobně jako loni s modelem OnePlus 5.


OnePlus 5 je podvodník: jakmile ucítí benchmark, uměle navyšuje výkon

OnePlus 6 má dále dostat duální fotoaparát umístěný uprostřed skleněných zad, vzadu se má také nacházet čtečka otisků prstů.

Toto je údajná podoba OnePlus 6

OnePlus 5 byl představen na konci června, je možné, že jeho nástupce dorazí o několik týdnů dříve.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
b-i-k-e-r
Anonym
b-i-k-e-r

Oppo R15

locki
Uživatel
locki

Začíná mě fascinovat kolik je redakce schopna nasekat chyb v tak jednoduchém článku. Výrobce Oneplus a Oppo to vyrábí ve stejné továrně mají stejného majitele, jiný HW ale displeje a tvar telefonu na detaily je stejný. Na příznivce mobilních technologií nic moc.

Jinak youtube je plné videí o Oppo r15. Tak jak bude vypadat Oneplus 6 je celkem jasné.

proch
Anonym
proch

Ona verze Antutu 7xx počítá ty body nějak jinak. Přidává tak o 20 – 25 tis. proti verzi 6xx Na S8+ jsem naměřil 199 tis. A na Tube jsem viděl přes 200.

PetrN
Anonym
PetrN

Že by nezužitkované díly pro iPhone někdo aspoň použil :) Třeba to bude za přijatelnější peníze :)