Domů » Bleskovky » OnePlus 6 a 6T dostávají Android 10

OnePlus 6 a 6T dostávají Android 10

Smartphony značky OnePlus dostávají nejnovější verze systému Android mezi prvními – už na konci září se updatu na poslední Android 10 dočkaly letošní modely OnePlus 7 a 7 Pro, nyní přišla řada i na loňské OnePlus 6 a 6T.

Čínský výrobce úspěšně dokončil vyhodnocení veřejné betaverze, která byla dostupná v posledních 14 dnech, a připravil ostrý update. OxygenOS 10 (jak OnePlus svůj lehce upravený Android nazývá) přináší nejen novinky od Google, ale i od samotného výrobce telefonu. Majitelé OnePlus 6 a 6T se mohou těšit na lehce upravené prostředí, vylepšenou správu přístupu k lokalizaci, inovovaná celoobrazovková gesta, funkci Game Space sdružující všechny hry pod jednu střechu, inteligentní ambientní displej a možnost blokovat příchozí zprávy na základě klíčových slov.

Hardwarové parametry OnePlus 6T
Systém: Android 9.0
Rozměry: 157,5 × 74,8 × 8,2 mm, Hmotnost: 185 gramů
Čipset: Snapdragon 845, octa-core (4x 2,8 GHz Kryo 385 Gold, 4x 1,8 GHz Kryo 385 Silver)
RAM: 6/8 GB, Interní paměť: 128/256 GB, Pam. karta:
Displej: AMOLED, 6,41", Full HD+, 1080 x 2340 px
Hlavní fotoaparát:
Druhý fotoaparát:
Třetí fotoaparát: , Přední kamera: 16 Mpx, f/2.0, Full HD video
Bluetooth: 5.0, Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n/ac, NFC:
, GPS:
, Konektor: USB-C
Baterie: 3700 mAh Li-Pol, Rychlé nabíjení:
, Bezdrátové nabíjení:

Aktualizace je vypouštěna ve vlnách, na vaše zařízení by tak měla dorazit v nejbližších dnech/týdnech.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).