Domů » Bleskovky » OnePlus 5T drtí konkurenci v rychlém nabíjení (video)

OnePlus 5T drtí konkurenci v rychlém nabíjení (video)

Společnost OnePlus zveřejnila reklamu vyzdvihující funkci rychlého nabíjení Dash Charge, kterou telefony OnePlus disponují. Hlavní hvězdou souboje je nové OnePlus 5T, jako poražení odcházejí iPhone 8 Plus, Samsung Galaxy S8+ a Pixel 2 XL.

Dash Charge on the OnePlus 5T - Screen-On Charge Comparison

Čas souboje byl stanoven na „snídaňových“ 30 minut, z nuly se OnePlus 5T za tuto dobu dobil do 57 %, konkurence ani v jednom případě nepřesáhla 20 %. Tedy, ne že by konkurence byla natolik pomalá, OnePlus 5T lze však dobíjet rychle i s rozsvíceným displejem, což například Galaxy S8+ neumí. K iPhonům je pak zase nutné koupit výkonnější nabíječku. Společnost OnePlus si tak upravila vstupní podmínky souboje, aby z něj vyšla jako jasný vítěz. Podobné vstupní parametry pak aplikovala v dalším testu, kde telefony streamují video, zatímco jsou připojeny k nabíječce.

Dash Charge on the OnePlus 5T - Streaming Video Charge Comparison

Pokud tedy rádi dobíjíte telefon např. při zapnuté navigaci, může vás OnePlus 5T svojí rychlostí nabíjení potěšit.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
25 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments