Domů » Bleskovky » OnePlus 5T dostane pískovcový povrch (oživeno)

OnePlus 5T dostane pískovcový povrch (oživeno)

O „pískovcovém“ OnePlus 5T vypluly na povrch nové informace. Pískovcová varianta bude poněkud netradičně bílá a bude doplněna o červený přepínač upozornění, což je inspirace evidentně pramenící z Pixelů 2.

Bílý OnePlus 5T bude dostupný pouze v dražší variantě s 8GB RAM a 128GB úložištěm, cena zůstává stejná jako u dosavadní černé verze. Nová varianta se začne prodávat devátého ledna v Číně, ale pravděpodobně brzy zamíří i na ostatní trhy — povrch společnost propagovala například na svém britském twitterovém profilu.

Původní text článku z 3. 1.

Nedávno představený OnePlus 5T nejprve nebyl dostupný v jiné variantě, než matné černé. To se poměrně rychle změnilo, společnost totiž představila speciální limitovanou Star Wars edici a v Indii je zase nově dostupná červená varianta.

OnePlus 5T odhalen: doba si žádá protáhlé displeje

Společnost se však rozhodla přijít s (pravděpodobně globálně dostupnou) novou variantou, kterou je sandstone, tedy pískovec. Tato zajímavá povrchová úprava byla k dispozici u prvního telefonu OnePlus One, ale novější modely již tento povrch mohou získat jen v rámci krytu.

Detail povrchu, zde na samostatném krytu (Zdroj: XDA Developers)

To se nyní však pravděpodobně změní, OnePlus totiž na čínské sociální síti sdílelo obrázek s pískovcovým pozadím a nápisem „zbývají tři dny do návratu klasiky“. Odpovídající design získaly i profilové obrázky firmy na ostatních sociálních sítích.

Tip: Podrobné parametry OnePlus 5T (včetně srovnávače) najdete v našem katalogu smartphonů.

Oficiální představení se tak dá očekávat již pátého ledna a je pravděpodobné, že tímto krokem OnePlus potěší svou fanouškovskou základnu, která na tento originální a neklouzavý povrch často nedá dopustit.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments