Domů » Bleskovky » OnePlus 5T dostane pískovcový povrch (oživeno)

OnePlus 5T dostane pískovcový povrch (oživeno)

O „pískovcovém“ OnePlus 5T vypluly na povrch nové informace. Pískovcová varianta bude poněkud netradičně bílá a bude doplněna o červený přepínač upozornění, což je inspirace evidentně pramenící z Pixelů 2.

Bílý OnePlus 5T bude dostupný pouze v dražší variantě s 8GB RAM a 128GB úložištěm, cena zůstává stejná jako u dosavadní černé verze. Nová varianta se začne prodávat devátého ledna v Číně, ale pravděpodobně brzy zamíří i na ostatní trhy — povrch společnost propagovala například na svém britském twitterovém profilu.

Původní text článku z 3. 1.

Nedávno představený OnePlus 5T nejprve nebyl dostupný v jiné variantě, než matné černé. To se poměrně rychle změnilo, společnost totiž představila speciální limitovanou Star Wars edici a v Indii je zase nově dostupná červená varianta.

OnePlus 5T odhalen: doba si žádá protáhlé displeje

Společnost se však rozhodla přijít s (pravděpodobně globálně dostupnou) novou variantou, kterou je sandstone, tedy pískovec. Tato zajímavá povrchová úprava byla k dispozici u prvního telefonu OnePlus One, ale novější modely již tento povrch mohou získat jen v rámci krytu.

Detail povrchu, zde na samostatném krytu (Zdroj: XDA Developers)

To se nyní však pravděpodobně změní, OnePlus totiž na čínské sociální síti sdílelo obrázek s pískovcovým pozadím a nápisem „zbývají tři dny do návratu klasiky“. Odpovídající design získaly i profilové obrázky firmy na ostatních sociálních sítích.

Tip: Podrobné parametry OnePlus 5T (včetně srovnávače) najdete v našem katalogu smartphonů.

Oficiální představení se tak dá očekávat již pátého ledna a je pravděpodobné, že tímto krokem OnePlus potěší svou fanouškovskou základnu, která na tento originální a neklouzavý povrch často nedá dopustit.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

7 komentářů

 1. Společnost Oneplus se pro mě stala taková nešťastná existence. Chápu, že vyrábět více telefonů je asi nákladné, ale přece jenom jsem je měl radši v době, kdy vyráběli originální telefony, jako Oneplus X a Oneplus 2 a ne kopírky iPhonu. Od Oneplus 5 se mi společnost poměrně zhnusila a doufám, že jednou zas přijdou s něčím svým. Třeba Oneplus X byl pěkný telefon za super cenu, 1+2, 1+3(T) také. Od té doby to jde z kopce.
  Navíc form factor 5T není pro každého, je to pádlo s obřím displejem. Možná by stálo za to oprášit model X a udělat nějaký nižší model. Místo výmýšlení piskovcových telefonů a star wars edicí o ničem.

  • Tomáš Krompolc

   OnePlus 5T vypadá jako pádlo na obrázcích, ale velikostně je téměř identický s OP3, displej má akorát menší rámečky. Ale chápu, že 6″ displej asi není pro každého.

  • Xko se mi taky dost libilo, skoda, ze ho zarizli nedostatkem updatu

 2. Dobrý den, chci se zeptat, jestli už se ví, kdy se začne OnePlus 5T prodávat v Česku.

  Děkuji

  • Tomáš Krompolc

   Dobrý den,
   stejně jako u předchozích modelů výrobce prodává telefony přímo na svém eshopu, oficiálně zasílá do ČR (DHL). K telefonu je nabíječka s naší koncovkou a dvouletá záruka. Telefon je samozřejmě kompletně v češtině. [odkaz]

  • Děkuju moc :)

  • Přesně tak , už jsem u nich koupil 2 modely a do týdne doma (cca 3dny). Sklady mají v Polsku takže to jde rychle. Záruka taky v pohodě.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).