Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » OnePlus 5T dostane pískovcový povrch (oživeno)

OnePlus 5T dostane pískovcový povrch (oživeno)

O „pískovcovém“ OnePlus 5T vypluly na povrch nové informace. Pískovcová varianta bude poněkud netradičně bílá a bude doplněna o červený přepínač upozornění, což je inspirace evidentně pramenící z Pixelů 2.

Bílý OnePlus 5T bude dostupný pouze v dražší variantě s 8GB RAM a 128GB úložištěm, cena zůstává stejná jako u dosavadní černé verze. Nová varianta se začne prodávat devátého ledna v Číně, ale pravděpodobně brzy zamíří i na ostatní trhy — povrch společnost propagovala například na svém britském twitterovém profilu.

Původní text článku z 3. 1.

Nedávno představený OnePlus 5T nejprve nebyl dostupný v jiné variantě, než matné černé. To se poměrně rychle změnilo, společnost totiž představila speciální limitovanou Star Wars edici a v Indii je zase nově dostupná červená varianta.

OnePlus 5T odhalen: doba si žádá protáhlé displeje

Společnost se však rozhodla přijít s (pravděpodobně globálně dostupnou) novou variantou, kterou je sandstone, tedy pískovec. Tato zajímavá povrchová úprava byla k dispozici u prvního telefonu OnePlus One, ale novější modely již tento povrch mohou získat jen v rámci krytu.

Detail povrchu, zde na samostatném krytu (Zdroj: XDA Developers)

To se nyní však pravděpodobně změní, OnePlus totiž na čínské sociální síti sdílelo obrázek s pískovcovým pozadím a nápisem „zbývají tři dny do návratu klasiky“. Odpovídající design získaly i profilové obrázky firmy na ostatních sociálních sítích.

Tip: Podrobné parametry OnePlus 5T (včetně srovnávače) najdete v našem katalogu smartphonů.

Oficiální představení se tak dá očekávat již pátého ledna a je pravděpodobné, že tímto krokem OnePlus potěší svou fanouškovskou základnu, která na tento originální a neklouzavý povrch často nedá dopustit.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

7 komentářů

 1. josef (neregistrovaný)

  Společnost Oneplus se pro mě stala taková nešťastná existence. Chápu, že vyrábět více telefonů je asi nákladné, ale přece jenom jsem je měl radši v době, kdy vyráběli originální telefony, jako Oneplus X a Oneplus 2 a ne kopírky iPhonu. Od Oneplus 5 se mi společnost poměrně zhnusila a doufám, že jednou zas přijdou s něčím svým. Třeba Oneplus X byl pěkný telefon za super cenu, 1+2, 1+3(T) také. Od té doby to jde z kopce.
  Navíc form factor 5T není pro každého, je to pádlo s obřím displejem. Možná by stálo za to oprášit model X a udělat nějaký nižší model. Místo výmýšlení piskovcových telefonů a star wars edicí o ničem.

  • Tomáš Krompolc

   OnePlus 5T vypadá jako pádlo na obrázcích, ale velikostně je téměř identický s OP3, displej má akorát menší rámečky. Ale chápu, že 6″ displej asi není pro každého.

  • lukass71 (neregistrovaný)

   Xko se mi taky dost libilo, skoda, ze ho zarizli nedostatkem updatu

 2. Matyáš (neregistrovaný)

  Dobrý den, chci se zeptat, jestli už se ví, kdy se začne OnePlus 5T prodávat v Česku.

  Děkuji

  • Tomáš Krompolc

   Dobrý den,
   stejně jako u předchozích modelů výrobce prodává telefony přímo na svém eshopu, oficiálně zasílá do ČR (DHL). K telefonu je nabíječka s naší koncovkou a dvouletá záruka. Telefon je samozřejmě kompletně v češtině. https://oneplus.net/cz/oneplus-5t

  • Slamák (neregistrovaný)

   Přesně tak , už jsem u nich koupil 2 modely a do týdne doma (cca 3dny). Sklady mají v Polsku takže to jde rychle. Záruka taky v pohodě.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel