Domů » Bleskovky » Star Wars míří do smartphonů: OnePlus 5T přichází ve speciální edici, Lenovo má nový mod

Star Wars míří do smartphonů: OnePlus 5T přichází ve speciální edici, Lenovo má nový mod

14. prosince vstoupí do kin nový díl populární série Star Wars s podtitulem Poslední z Jediů. Tato událost se nepřímo dotkne i světa smartphonů, a to v podání značek OnePlus a Lenovo.

Speciální edice OnePlus 5T

Společnost OnePlus představila na indickém Comic Conu novou edici svého aktuálního vlajkového smartphonu OnePlus 5T s podtitulem Start Wars Limited Edition. Tento model se od původní verze liší barevným zpracováním – záda telefonu jsou bílá, při jejich spodní straně se pak nachází červené logo Star Wars. Červený je i přepínač profilů na levé straně, v telefonu se navíc nachází několik tématických vzhledů a wallpaperů.

Telefon bude představen právě v den premiéry filmu, tedy 14. prosince v Bombaji, prodávat se začne o den později exkluzivně na indickém Amazonu, v několika kamenných prodejnách v Indii a také na webu OnePlus. Bohužel o ceně a globální dostupnosti nemáme prozatím žádné informace.

OnePlus 5T Star Wars Limited Edition

Star Wars Moto Mod

Nový díl Star Wars hodlá oslavit i společnost Lenovo, která k jeho příležitosti připravila nový Moto Mod. Na těle červenočerném modu je vyobrazen Darth Vader se světelným mečem v ruce.

Mod jinak sám sobě nic neumí, jedná se pouze o „hloupý“ kryt, který slouží k zakrytí pinů na zadní straně a vyrovnání vystouplé čočky fotoaparátu. Star Wars Moto Mod bude bohužel v prodeji pouze na čínském trhu za cenu 129 CNY (asi 420 korun bez DPH).

 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).