Domů » Bleskovky » OnePlus 5 dostává update se slíbenou stabilizaci 4K videa

OnePlus 5 dostává update se slíbenou stabilizaci 4K videa

Krátce po představení smartphonu OnePlus 5 se objevilo video, které odhalilo závažný nedostatek při natáčení 4K videa – absenci jakékoliv stabilizace (více informací). Ve srovnání s konkurencí tak záznamy z OnePlus 5 působily nesmírně roztřeseně, důvodem však byl údajně pouze zástupců společnosti pouze nedostatek času na přípravu této funkce.

Recenze OnePlus 5: krok před vrcholem

Aktuálně vydaný update systému OxygenOS na verzi 4.5.7 přináší nejen elektronickou stabilizaci pro 4K video a červencový bezpečnostní balíček, ale i několik oprav týkajících se připojení přes Wi-Fi, vybíjení akumulátoru v pohotovostním režimu, přehrávání zvuku z reproduktoru ve chvíli, kdy jsou připojena sluchátka a opravy chybějících zvukových kanálů ve videu. Kromě toho aktualizace přidává i nový font nazvaný Slate, který však není nastaven jako výchozí, nicméně je možné jej vybrat v nastavení. Aktualizace systému je distribuována skrze OTA.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Nový font nefunguje (není zde možnost ho změnit v nastavení) pokud je nastaven český jazyk, zřejmě není optimalizovaný na českou diakritiku..

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).