Sledujte nás na YouTube

OnePlus 5 dostává update se slíbenou stabilizaci 4K videa

Krátce po představení smartphonu OnePlus 5 se objevilo video, které odhalilo závažný nedostatek při natáčení 4K videa – absenci jakékoliv stabilizace (více informací). Ve srovnání s konkurencí tak záznamy z OnePlus 5 působily nesmírně roztřeseně, důvodem však byl údajně pouze zástupců společnosti pouze nedostatek času na přípravu této funkce.

Aktuálně vydaný update systému OxygenOS na verzi 4.5.7 přináší nejen elektronickou stabilizaci pro 4K video a červencový bezpečnostní balíček, ale i několik oprav týkajících se připojení přes Wi-Fi, vybíjení akumulátoru v pohotovostním režimu, přehrávání zvuku z reproduktoru ve chvíli, kdy jsou připojena sluchátka a opravy chybějících zvukových kanálů ve videu. Kromě toho aktualizace přidává i nový font nazvaný Slate, který však není nastaven jako výchozí, nicméně je možné jej vybrat v nastavení. Aktualizace systému je distribuována skrze OTA.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Jeden komentář

  1. Pavel (neregistrovaný)

    Nový font nefunguje (není zde možnost ho změnit v nastavení) pokud je nastaven český jazyk, zřejmě není optimalizovaný na českou diakritiku..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *