Domů » Bleskovky » OnePlus 3 dostává OxygenOS 3.2.0: Vylepšený fotoaparát i lepší správa RAM

OnePlus 3 dostává OxygenOS 3.2.0: Vylepšený fotoaparát i lepší správa RAM

Značka OnePlus dnes oznámila uvolnění očekávané aktualizace pro model OnePlus 3. Na redakční kus zatím update nedorazil, nicméně očekáváme, že by se tak mělo stát v nejbližších dnech. A jaké novinky OxygenOS 3.2.0 přináší?

  • sRGB režim ve vývojářských možnostech
  • vylepšená správa RAM
  • zlepšení citlivosti GPS
  • vylepšení kvality při přehrávání hudby
  • aktualizované ikonky
  • oprava chyb spojených s notifikacemi
  • zlepšení kvality fotografií & úpravy v aplikaci pro focení
  • oprava chyb v Galerii
  • integrace nejnovějších bezpečnostních záplat od Googlu
  • oprava bugu v aplikacích Hodiny & Hudba

A jak je na tom váš OnePlus 3? Dorazila vám již aktualizace? Dejte nám vědět do diskuze :-)

Původní text článku

OnePlus 3 (recenze) je pro mnohé perfektním telefonem. Sice není ideální, ale bezesporu nabízí bezkonkurenční poměr ceny a výkonu. Pro majitele tohoto smartphonu však máme dobré zprávy. Společnost OnePlus se nechala slyšet, že pro svůj nejnovější model chystá významnou aktualizaci.

Update na OxygenOS 3.2.0 a řešit by měl dva velké problémy, za které je telefon recenzenty obviňován. Nová aktualizace systému napraví barvy displeje, a přinese proto režim sRGB, který by měl být k dohledání v nastavení a v sekci pro vývojáře.

OnePlus 3

Právě displej, respektive zobrazení barev, bylo v zahraničních recenzích často zmiňováno. Barvy nesly modrý nádech a displej měl malý jas. Adam Kriško, komunitní manažer společnosti OnePlus, zveřejnil několik fotografií, které ukazují, k jak velkému zlepšení došlo. Posuďte sami.

Druhá, a rozhodně ne poslední, oprava se týká agresivní politiky řízení aplikací v RAM paměti (vice informací). OnePlus 3 se totiž potýká s problémem, kdy telefon neudrží v paměti ani několik běžících aplikací najednou, což je vzhledem k velikosti RAM, která činí velkorysých 6 GB, přinejmenším udivující. OnePlus navíc dodává, že by mělo dojít i k rychlejšímu načítání her.

OnePlus 3: Recenze

Kromě nového sRGB režimu a vylepšené správy RAM paměti se OTA (over-the-air) aktualizace věnuje i několika dalším opravám, o kterých se bohužel zatím nic bližšího neví. Aktualizaci dostanou jako první recenzenti s předprodukčními vzorky se starším firmwarem, teprve poté by měla být uvolněna širší veřejnosti.

Xaver Jandura

Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.
Subscribe
Upozornit na
guest
36 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments