Domů » Bleskovky » OnePlus 3 dostal v uzavřené betě Oreo, veřejná verze přijde koncem září

OnePlus 3 dostal v uzavřené betě Oreo, veřejná verze přijde koncem září

Jednou z předností telefonů OnePlus je systém OxygenOS, který je téměř identický jako čistý Android. Společnost tak nemusí dlouze přizpůsobovat své nadstavby a může vydávat aktualizace na nové verze mnohem rychleji, než konkurence. To se ukázalo i nyní, kdy OnePlus představilo uzavřenou betu Androidu 8 pro model OnePlus 3. V následujících dnech se Orea dočká i faceliftovaná varianta 3T a zkrátka samozřejmě nepřijde ani letošní model OnePlus 5.

Vydání veřejné beta verze skrze OTA společnost přislíbila do konce měsíce, finální verzi pak lze očekávat nejpozději koncem roku. Pro modely OnePlus 3 a 3T bude Android 8 poslední velká oficiální aktualizace, dočkají se však pravděpodobně i updatů na případné 8.X verze.

Oficiálně: Android O bude pro OnePlus 3 a 3T konečná stanice, novější nedostanou

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

Diskuze k článku

  1. Vaclav Nemec

    Uz se tesim.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).