Domů » Bleskovky » OnePlus 2 uniká na detailních fotografiích pár hodin před premiérou

OnePlus 2 uniká na detailních fotografiích pár hodin před premiérou

Již zítra časně ráno bude oficiálně představen telefon One Plus 2, kterého výrobce označuje za zabijáka vlajkových lodí příštího roku. Již známe prakticky všechny jeho parametry, jeho vzhled však odhalila pouze čtveřice nepříliš kvalitních snímků z čínského certifikačního úřadu TENAA. Nyní se můžeme s předstihem podívat na několik detailnějších snímků.

  

Z nich je patrno hned několik detailů. Na čelní straně se mírně ztenčily rámečky po stranách displeje a spodní brada dostala nové ovládací prvky – dvojici senzorických a jedno mechanické tlačítko, které je navíc vybaveno čtečkou otisků prstů. Tuto konfiguraci vídáme již několik let u telefonů od korejského Samsungu. Do horní strany telefonu se zasouvají sluchátka a také se zde nachází odšumovací mikrofon, hlasitý reproduktor a oboustranný USB-C konektor se nachází na spodní straně. Kolébkové tlačítko pro změnu hlasitosti se přestěhovalo na pravou stranu k tlačítku pro odemčení a zamknutí telefonu, na levé straně se pak nachází posuvné tlačítko, zřejmě pro ztišení všech zvuků. Jistí si tím ale zatím nejsme.

    

Vyměnitelný zadní kryt telefonu je vyroben ze strukturovaného plastu, pod ním se nachází dvojice slotů na SIM karty. Zda bude do jednoho možné vsadit microSD kartu, prozatím nevíme. Záda pak ještě okupuje čočka fotoaparátu s přisvětlovací duální diodou a laserovým ostřením, tvůrce fotografií potvrzuje přítomnost optické stabilizace. Telefon má být řemeslně velmi dobře zpracovaný, za to systém Oxygen OS vykazoval značnou nestabilitu.

  

Závazné předobjednávky OnePlus 2 mají začít v Číně 8. srpna, na výběr bude několik textur zadního krytu. Na oficiální představení OnePlus 2 se můžete podívat prostřednictvím aplikace pro Android (odkaz níže) zítra ve 4 hodiny ráno.  

Odkaz na Google Play

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).