Domů » Bleskovky » OnePlus 2 dostává aktualizaci systému: Jaké novinky přináší OxygenOS třetí generace?

OnePlus 2 dostává aktualizaci systému: Jaké novinky přináší OxygenOS třetí generace?

Smartphone OnePlus 2 (recenze) by sice měl v brzké době dostat nástupce, rozhodně se však nedá říci, že by patřil do starého železa. Tento model neodepsal ani výrobce, který neustále pracuje na aktualizacích systému. Před nedávnem jsme vás informovali o tom, že je dostupná beta verze systému OxygenOS založená na Androidu Marshmallow. Po několikatýdenním ladění je konečně hotová finální verze.

4d7_oneplus2

OnePlus 2 bude brzy ještě rychlejší

Systém OxygenOS 3.0.2 je postaven na základech Androidu Marshamllow, konkrétně se jedná o verzi 6.0.1. Novinek je samozřejmě celá řada, za zmínku stojí lepší výdrž baterie, rychlejší reakce systému, nová aplikace fotoaparátu nebo vylepšená nabídka Shelf. Již tak velmi rychlá a přesná čtečka otisků prstů by měla být po aktualizaci ještě o kousek lepší. Aktualizace by měla dorazit na všechny smartphony OnePlus 2 během následujících dvou dnů.

Zdeněk Beran

Redaktor serveru SMARTmania.cz a dalších technologických webů, fanoušek počítačového hardwaru, mobilních zařízení všeho druhu a jiné elektroniky, milovník akčních počítačových her a PUBG.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments