Domů » Bleskovky » OnePlus 2 dostává aktualizaci systému: Jaké novinky přináší OxygenOS třetí generace?

OnePlus 2 dostává aktualizaci systému: Jaké novinky přináší OxygenOS třetí generace?

Smartphone OnePlus 2 (recenze) by sice měl v brzké době dostat nástupce, rozhodně se však nedá říci, že by patřil do starého železa. Tento model neodepsal ani výrobce, který neustále pracuje na aktualizacích systému. Před nedávnem jsme vás informovali o tom, že je dostupná beta verze systému OxygenOS založená na Androidu Marshmallow. Po několikatýdenním ladění je konečně hotová finální verze.

4d7_oneplus2

OnePlus 2 bude brzy ještě rychlejší

Systém OxygenOS 3.0.2 je postaven na základech Androidu Marshamllow, konkrétně se jedná o verzi 6.0.1. Novinek je samozřejmě celá řada, za zmínku stojí lepší výdrž baterie, rychlejší reakce systému, nová aplikace fotoaparátu nebo vylepšená nabídka Shelf. Již tak velmi rychlá a přesná čtečka otisků prstů by měla být po aktualizaci ještě o kousek lepší. Aktualizace by měla dorazit na všechny smartphony OnePlus 2 během následujících dvou dnů.

Zdeněk Beran

Redaktor serveru SMARTmania.cz a dalších technologických webů, fanoušek počítačového hardwaru, mobilních zařízení všeho druhu a jiné elektroniky, milovník akčních počítačových her a PUBG.

4 komentářů

  1. Telefon sice vlastní, ale putuje mu po servisech, takže si aktualizaci nemůže užít dokud (a zda) se mu vrátí:)

  2. Jochen (neregistrovaný)

    Super… zmizely tu komentáře a ze všech navazujících zůstal jeden, kterej bez kontextu ostatních nedává smysl. Bravo cenzore…byť nechápu, cos vlastně cenzoroval.

    • Asi jim opět blbnou komenty. Když jsem tohle před časem napsal do fóra, nikdo se ani neobtěžoval se tím zabývat. Jde to zde do kopru…

  3. fg (neregistrovaný)

    Prave som to nainstaloval, subjektivne je to vsetko rychlejsie ako to bolo.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).