OnePlus 2 získal v AnTuTu 63 700 bodů, prohlédněte si srovnávací fotografie s Galaxy S6 a iPhone 6

Zvažujete koupi smartphonu OnePlus 2? Pak se podívejte na srovnávací fotografie, které zveřejnil šéf společnosti OnePlus Peter Lau.


Vlevo OnePlus 2, vpravo iPhone 6

OnePlus 2 bude podle všeho mít 13MP fotoaparát, i když jasné zatím není to, zda bude tento opatřen optickou stabilizací obrazu. Pokud bychom však měli soudit podle nových fotografií, které zveřejnil šéf OnePlus Peter Lau na oficiálním fóru společnosti, optické stabilizace obrazu se bohužel nedočkáme.
Lau ukázal několik obrázků, na nichž porovnává fotoaparát OnePlus 2 s Galaxy S6 a iPhonem 6.


Vlevo OnePlus 2, vpravo Galaxy S6

Na fotografie chystaného smartphonu, který vyjde 27. července a stát bude okolo čtyř set dolarů, si udělejte názor sami – podle nás vypadají velmi slibně. Levý obrázek je pořízen pomocí OnePlus 2, pravý smartphonem Galaxy S6 a pravý obrázek v noci byl vyfotografován iPhonem 6.


Vlevo OnePlus 2, vpravo Galaxy S6


Velmi slušné skóre v AnTuTu benchmarku

Kromě nových fotografií se také objevila zpráva, podle které OnePlus 2 na druhý pokus získal úctyhodný výsledek v benchmarku AnTuTu. Když totiž OnePlus 2 v benchmarku AnTuTu poprvé získal pouhých 51 460 bodů, někteří uživatelé, jež o jeho koupi uvažovali, začali váhat. Předchozí model OnePlus One totiž v tomto benchmarku získal o pouhých 449 bodů méně.

Potenciální kupující nového telefonu si však nakonec mohou vydechnout – v druhém kole testování se totiž OnePlus 2 podařilo získat 63 719 bodů, což je více, než kolik získala konkurence v podobě Xiaomi Mi Note Pro (63 424), HTC One M9 (57 648), či LG G Flex 2 (56 266).

Premiéra už příští týden

OnePlus Two bude představen 27. července prostřednictvím virtuální reality, pro tyto účely výrobce prodával papírovou náhlavní soupravu Cardboard a pro sledování keynote vydá speciální aplikaci. Další činnost v oblasti virtuální reality ale OnePlus zřejmě nechystá, zástupci společnosti potvrdili, že se nechystají Cardboard prodávat i nadále. Za to budou pokračovat prodeje modelu OnePlus One, zřejmě však pouze do vyprodání zásob.

Druhá generace se bude opět prodávat pozvánkovým systémem, společnost chystá i nějaká zvýhodnění pro první majitele původního modelu. Cena novinky má být podle zakladatele společnosti Pete Laua nižší než 450 USD (11 100 Kč bez DPH).

Autor článku
Martin Stančík
image/svg+xml
+

Kapitoly článku